26 Mayıs 2015, Salı 10:10:43

THY Hakkari seferlerine başladı

Türk Hava Yolları yurtiçinde sefer yaptığı nokta sayısını 48 ‘e yükseltti.
  • Günde 1 uçak. Çok gerekliymiş
  • Hep aynı oyunlar ile saf kandırmaca...dikkat edin yht gibi olmayın
  • Biildik AKP işte. Seçim öncesi elindeki en büyük kozu peş peşe oynuyor. Kaç zamandır bu projeleri tam seçim ömcesi hayata geçirecek şekilde şeytani planlara devam ediyorlardı. Havayolundaki Türk adını da çıkarırlar yakında. Duyduğumuza göre dün de AKP gençlik kollarındakileri uçağa doldurup Uşak seferinin açılışına götürmüşler, şovlarını yapıp aynı yolcularla Sabih Gökçene geri dönmüşler. Millet te yedikçe yiyor bu oyunları. Geçenlerde fakir fukarayı toplamışlar uçak seferlerindekileri anlatmışlar, millette tepki göstermiş. Geçim sıkıntısı yaşarken ne uçağına binmekten bahsettiklerini sormuşlar, Milletvekili adayı da kem küm etmiş. Ülkede iyi giden tek şey varsa o da bunların banka hesapları.
  • helal olsun. hayal dahi edilemezdi, 15 sene evvelini düşünün bir.. Uçak değil hiçbirşekilde sınırından dahi girmeye korkardı insanlar. Hey gidi.

Türk Hava Yolları yurtiçinde sefer yaptığı nokta sayısını 48 ‘e yükseltti.

Dünya’nın en fazla ülke ve en fazla uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları aynı zamanda Türkiye’nin de en fazla şehrine uçan havayolu şirketi. Uluslararası alanda gerçekleştirdiği hızlı ve istikrarlı büyüme ile göze çarpan Türk Hava Yolları Türkiye’de de sefer yaptığı nokta sayısını arttırmaya ve büyümeye devam ediyor. 

Türkiye’de yeni havaalanları açıldıkça Türk Hava Yolları yurtiçinde sefer yaptığı nokta sayısını arttırarak daha fazla vatandaşımıza havayolu ile ulaşım hizmeti sunacak.

Hakkari Yüksekova Havalimanı’na 26 Mayıs 2015’de başlayacak seferler her gün karşılıklı olarak gerçekleşecek. İstanbul’dan Hakkari Yüksekova Havalimanı’na 99 TL’den başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.  THY Hakkari seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Günde 1 uçak. Çok gerekliymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne diyosun ~ 3 yıl önce
Günde 1 uçak IST Günde 1 uçak ESB Günde 1 uçak da yakında SAW olacak. Ne konuşuyorsun bre
terlik ~ 3 yıl önce
Hep aynı oyunlar ile saf kandırmaca...dikkat edin yht gibi olmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saçmalamayın ~ 3 yıl önce
Ne oyunu adam, terörü bitirip Havalimanı yapmış, şu ZEVZEKLİĞİNİZE bakın!
Seçim Rüşveti ~ 3 yıl önce
Biildik AKP işte. Seçim öncesi elindeki en büyük kozu peş peşe oynuyor. Kaç zamandır bu projeleri tam seçim ömcesi hayata geçirecek şekilde şeytani planlara devam ediyorlardı. Havayolundaki Türk adını da çıkarırlar yakında. Duyduğumuza göre dün de AKP gençlik kollarındakileri uçağa doldurup Uşak seferinin açılışına götürmüşler, şovlarını yapıp aynı yolcularla Sabih Gökçene geri dönmüşler. Millet te yedikçe yiyor bu oyunları. Geçenlerde fakir fukarayı toplamışlar uçak seferlerindekileri anlatmışlar, millette tepki göstermiş. Geçim sıkıntısı yaşarken ne uçağına binmekten bahsettiklerini sormuşlar, Milletvekili adayı da kem küm etmiş. Ülkede iyi giden tek şey varsa o da bunların banka hesapları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşbeleş tipler ~ 3 yıl önce
Ne oyunu adam, terörü bitirip Havalimanı yapmış, şu ZEVZEKLİĞİNİZE bakın!
helal ~ 3 yıl önce
helal olsun. hayal dahi edilemezdi, 15 sene evvelini düşünün bir.. Uçak değil hiçbirşekilde sınırından dahi girmeye korkardı insanlar. Hey gidi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000