22 Temmuz 2009, Çarşamba 14:53:37

THY, HABOM'U GÖRÜCÜYE ÇIKARTIYOR

Türk Havayolları HABOM Projesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda büyük bir bakım merkezi kurmayı planlıyordu. HABOM’la ilgili yapılan tüm açıklamalara rağmen bir atılım yapılmamıştı. Ancak THY “HABOM geliyor” demeye hazırlanıyor.
  • Evet Habomun başarısı Temelin başarısıdır.
  • Törende Temelin başarısı olarak lanse edilmişti HABOM. Ama Temel o gün bugündür incik, boncuk işlerle, ezberlerle, tanımadan bilmeden kulaktan dolma bilgilerle insanlar hakkında hüküm vermekle, birçok insanın canını yakmakla anılacak bir gn md lük yaptı. Yani küçük işlerin büyük adamı oldu bu Temel. Üstelik devletin imkanlarından bile birşey çıkarmaya kapasitesi müsait değil. Zaten onu başarılı bulanda, ondan birşey bekleyende en az onun kadar boş ve cahildir. O sadece ben Te HaYe nin genel müdürü olarak başladığı konuşmalarında boş ve ezberlenmiş laflarla koca bir şirketi meşgul etti durdu.
  • Yatar bu iş. THY'nin "müteşşebis mahale bakkalı hacı amca" zihniyetindeki yönetimi varken otel, alışveriş merkezi, hafriyat şirketi, hal komisyoncusu gibi işlere yatırım yapılır, havacılık teknolojisi yatırımları es geçilir. Kimse boşuna ümitlenmesin.
  • BÜYÜK DÜŞÜN OF OF OF

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş tarafından yapılan HABOM projesinin tanıtımı için harekete geçildi.

Önümüzdeki hafta Türk Havayolları Teknik A.Ş yöneticileri HABOM’da yaşanan gelişmeleri yerinde anlatmak üzere basına bir gezi gerçekleştirecek.

Türk Havayolları, önümüzdeki günlerde yeni atılımlarını da açıklayacak.

THY, HABOM'U GÖRÜCÜYE ÇIKARTIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Evet Habomun başarısı Temelin başarısıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Törende Temelin başarısı olarak lanse edilmişti HABOM. Ama Temel o gün bugündür incik, boncuk işlerle, ezberlerle, tanımadan bilmeden kulaktan dolma bilgilerle insanlar hakkında hüküm vermekle, birçok insanın canını yakmakla anılacak bir gn md lük yaptı. Yani küçük işlerin büyük adamı oldu bu Temel. Üstelik devletin imkanlarından bile birşey çıkarmaya kapasitesi müsait değil. Zaten onu başarılı bulanda, ondan birşey bekleyende en az onun kadar boş ve cahildir. O sadece ben Te HaYe nin genel müdürü olarak başladığı konuşmalarında boş ve ezberlenmiş laflarla koca bir şirketi meşgul etti durdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yatar bu iş. THY'nin "müteşşebis mahale bakkalı hacı amca" zihniyetindeki yönetimi varken otel, alışveriş merkezi, hafriyat şirketi, hal komisyoncusu gibi işlere yatırım yapılır, havacılık teknolojisi yatırımları es geçilir. Kimse boşuna ümitlenmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BÜYÜK DÜŞÜN OF OF OF

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000