09 Ocak 2009, Cuma 11:27:45

THY GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATAMA YAPILDI

Türk Hava Yolları A.O. Yönetim Kurulu, İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Kazım Çalışkan’ın atanmasını kararlaştırdı.
  • Çizmecioğlu güle güle artık işin zor.Seni hamdide kurtaramaz
  • Türkiye Futbol Federasyonu'nun 14 Şubat 2008 tarihinde düzenlenen Genel Kurulu'nda seçilen Denetleme Kurulu, yaptığı ilk toplantısında Hamdi Topçu'yu başkan seçti. Denetleme Kurulu'nun asil ve yedek üyeleri şöyle; Kazım ÇALIŞKAN Üye yaaaa gördünüzmü kim gene topçunun torpillerinden biriii
  • Orhan Ikiz, sisko Handi Beyin yüzünden insan kaynaklarini birakti. Gerci geldigi yer, Sn Topcunun basnini daha cok agirtacak yer. Sn Topcunun daha dünün cocuklarini sef yapinca, ünitelerde de yolsuzluklar basladi. Airport haberde okuduk. Basel soygununu. Tabi Basel dediniz mi? duracaksiniz. Bu soygunun yapildigi istasyondaki personel atamalarini Sn Topcu yaptirmisti. Muhasebe Sef. Cargo Sef. Ne oldu. Basel yolsuzluguna. Iste Sn Ikiz bu sorunun cevabini simdi daha iyi verecek ve sanirim Sn topcu ikiz ile ugrastigina pisman olacak. Tabi Sn Cizmeciogluna bir Gen Md Yard. yeri acamadi. ona üzülüyordur.
  • O İkiz iyi idi.Gelen daha iyi mi olacak görürüz.

Kazım ÇalışkanTürk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcılığı görevin atanan Kazım Çalışkan, en son Tütün, Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkiler Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) Başkanı olarak görev yapıyordu.

 

Kazım Çalışkan, daha önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcılığı, Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı, TEDAŞ Yönetim Kurulu Üyeliği, TEKEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve SEKA Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştu.

 

Kazım Çalışkan, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünde 1990 yılında tamamladı. 2003 yılında ABD-Boston Üniversitesi’nde Finans dalında lisans üstü eğitimini bitirdi.

THY GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATAMA YAPILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

cizmecioglu ~ 10 yıl önce
Çizmecioğlu güle güle artık işin zor.Seni hamdide kurtaramaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 10 yıl önce
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 14 Şubat 2008 tarihinde düzenlenen Genel Kurulu'nda seçilen Denetleme Kurulu, yaptığı ilk toplantısında Hamdi Topçu'yu başkan seçti. Denetleme Kurulu'nun asil ve yedek üyeleri şöyle; Kazım ÇALIŞKAN Üye yaaaa gördünüzmü kim gene topçunun torpillerinden biriii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tonguc ~ 10 yıl önce
Orhan Ikiz, sisko Handi Beyin yüzünden insan kaynaklarini birakti. Gerci geldigi yer, Sn Topcunun basnini daha cok agirtacak yer. Sn Topcunun daha dünün cocuklarini sef yapinca, ünitelerde de yolsuzluklar basladi. Airport haberde okuduk. Basel soygununu. Tabi Basel dediniz mi? duracaksiniz. Bu soygunun yapildigi istasyondaki personel atamalarini Sn Topcu yaptirmisti. Muhasebe Sef. Cargo Sef. Ne oldu. Basel yolsuzluguna. Iste Sn Ikiz bu sorunun cevabini simdi daha iyi verecek ve sanirim Sn topcu ikiz ile ugrastigina pisman olacak. Tabi Sn Cizmeciogluna bir Gen Md Yard. yeri acamadi. ona üzülüyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mazlum ~ 10 yıl önce
O İkiz iyi idi.Gelen daha iyi mi olacak görürüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000