21 Mayıs 2010, Cuma 12:20:13

THY 'DOUBLE' YAPTI

2010 yılı SKYTRAX ödülleri sahiplerini buldu. THY geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinin en iyisi seçildi. En iyi havayolu ödülü ise Asiana Havayolları’na verildi.
  • bu kafayla ve bu zihniyetle o dediklerinin hepsi hayalden öte gidemez hamdolsun....ancak et sanayi ve kuruyemiş sanayinde dünya devi olursunuz..sen anladın onu ...ha ha ha
  • Bunu yazan arkadaşın ne zaman ve nasıl şirketimize girdiği belli. Bırakın yazsın böyle sahte şövenist duygularla gerçek havacılar etkilenmez güçlenir.
  • kasetler cikabilir orasini da düsün...
  • Şu hale bakın lütfen.Şu olumsuz yorum yapanlar sanki THY değilde bir başka havayolu için yapıyorlar ya da bunlar Türk değil yabancı ! Anlamakta güçlük çekiyorum.Utanın biraz utanın utanmazlar

En iyilerin belirlendiği SKYTRAX ödülleri sahiplerini buldu. 100’den fazla ülkede 17 milyon 900 bin hava yolcusunun oyları ile Asiana Havayolları yılın havayolu şirketi seçildi.

İkinci sırayı Singapur Havayolları alırken Qatar Airways, Cathay Pacific, Air New Zeland, Etihad Airways, Qantas Airways, Emirates, Thai Airways, Malaysia Airways ard arda sıralandı.

Temmuz 2009 ile Nisan 2010 tarihleri arasında yapılan oylamada diğer kategorilerde ise şu sonuçlar ortaya çıktı:

En iyi low cost: Air Asia,

En iyi bölgesel: Dragon Air

En çok gelişen: Garuda Endonesia

En iyi charter: Thomson Fly

En iyi uçak içi eğlence: Emirates

En iyi kabin ekibi: Singapore

En iyi transatlantik: Virgin Atlantic

En iyi transpacific: Cathay Pacific

En iyi first class: Etihad

En iyi Business: Qatar Airways

En iyi Premium: Qantas

En iyi Ekonomi:  Malaysia

Türk Hava Yolları ise değerlendirmelerde Güney Avrupa’nın en iyisi ve en iyi ekonomi sınıfı catering seçildi.

Skytrax World Awards 2009 ödüllerinde de THY, yine bölgesinin en iyisi seçilerek 2009 yılı “Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu Şirketi” unvanını almıştı.

THY 'DOUBLE' YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu kafayla ve bu zihniyetle o dediklerinin hepsi hayalden öte gidemez hamdolsun....ancak et sanayi ve kuruyemiş sanayinde dünya devi olursunuz..sen anladın onu ...ha ha ha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bunu yazan arkadaşın ne zaman ve nasıl şirketimize girdiği belli. Bırakın yazsın böyle sahte şövenist duygularla gerçek havacılar etkilenmez güçlenir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kasetler cikabilir orasini da düsün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şu hale bakın lütfen.Şu olumsuz yorum yapanlar sanki THY değilde bir başka havayolu için yapıyorlar ya da bunlar Türk değil yabancı ! Anlamakta güçlük çekiyorum.Utanın biraz utanın utanmazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000