10 Eylül 2013, Salı 11:20:54

THY DAVASINDA FLAŞ TALEP

THY ile Hava İş Sendikası arasındaki grev kırıcılığı davasına bugün yapılan duruşmayla devam edildi.
  • Hayaticim senin gibiler iyiki greve çıkmıyor:) ne versen rağzıyım karakteri gördüm
  • thy nin yaptigi seyleri onaylamak mumkun degil gercekten..hem grevdeki hemde calisani zor durumda birakacak herseyi yapti..uzattikca uzat nereye kadar???ama birde sendika secimleri var ve hava is sendikasindan bunun tam tersi bir uygulama bekliyoruz..gercek demokratik bir secim olsun..bakalim demokrasi ve adalet isteyen sendika bunu secim suresinde hemde uyesine yapabilecekmi..???
  • 2010 yılında mahkeme ne çabuk neticelenmişti 200 kişi için.şu an ahim'de dosyalar.türkiyenin yüz karası bu hükümet kendi vatandaşını Avrupa adaletine muhtaç ediyor.utanmadan birde partinin ismini adalet ve kalınma partisi diyolar.olsa olsa parti ismine adaletsiz hak yeme partisi daha yakışır.
  • Bu mahkeme bitmez uzar da uzar partlar fulle geçemez grevdekiler ise donemez olan calisana olur yine.

Çağlayan Adliyesi'ndeki İstanbul 5. İş Mahkemesi'nde görülen davada THY reddi hakim talebinde bulundu. Mahkeme heyeti THY'nin reddi hakim talebini komisyona sevketti.

Komisyon kararı sonrası mahkemeye devam edileceği belirtilirken Hava İş Sendikası, THY'yi hukuku engellemeyle ve süreci kesintiye uğratmakla suçladı. 

Airporthaber.com

THY DAVASINDA FLAŞ TALEP

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Hayati insanına ~ 5 yıl önce
Hayaticim senin gibiler iyiki greve çıkmıyor:) ne versen rağzıyım karakteri gördüm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
demokrasi ve hukuk ~ 5 yıl önce
thy nin yaptigi seyleri onaylamak mumkun degil gercekten..hem grevdeki hemde calisani zor durumda birakacak herseyi yapti..uzattikca uzat nereye kadar???ama birde sendika secimleri var ve hava is sendikasindan bunun tam tersi bir uygulama bekliyoruz..gercek demokratik bir secim olsun..bakalim demokrasi ve adalet isteyen sendika bunu secim suresinde hemde uyesine yapabilecekmi..???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 5 yıl önce
2010 yılında mahkeme ne çabuk neticelenmişti 200 kişi için.şu an ahim'de dosyalar.türkiyenin yüz karası bu hükümet kendi vatandaşını Avrupa adaletine muhtaç ediyor.utanmadan birde partinin ismini adalet ve kalınma partisi diyolar.olsa olsa parti ismine adaletsiz hak yeme partisi daha yakışır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bu mahkeme bitmez uzar da uzar partlar fulle geçemez grevdekiler ise donemez olan calisana olur yine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000