03 Temmuz 2011, Pazar 15:00:13

THY CIP YENİ YÜZÜYLE GELİYOR

THY ortaklıklarından yiyecek içecek hizmeti veren Turkish DO&CO tarafından tadilatı yapılan yeni salonun iki hafta içinde yolcu ağırlamaya başlaması bekleniyor...
  • DO&CO nun ne iş yaptığını öğrenmek için web sayfasına gider ve bakarsanız. New york,Londra ve Frankfurtta başta emirates olmak üzere lufthansa first class ve business calss lounge'larını DO&CO işletiyor. Dünyanın sayılı havayolları işi bilmiyor ama burada yorum yapanlar maşallah her İŞİ biliyor.
  • Haber yeni CIP salonu ama baslikta kullanilan resim eski CIP salonuna ait :)
  • Bazi kisiler hic bir seyi begenmemeye programlanmis galiba. Kendi islerinde, isyerlerinde ve evlerinde nasillar acaba? Eminim ki...
  • YİNE KAPTANLAR HARİÇ TÜM MÜDÜRLERİMİZİ AĞIRLARSINIZ.KAPTANLARA KARŞI NE BU GAREZ ANLAMADIM Kİ...EVET SAYILARI GÜNDEN GÜNE FAZLALAŞIYOR ANCAK SEVGİLİ MÜDÜRLERİN SAYISI DA AZIMSANMAYACAK KADAR FAZLA...BENCE YA HERKES YA HİÇKİMSE!
Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan Business Class ile Elite ve Elite Plus kart üyesi yolcuların kullandığı yenilenen CIP Salonu’nun iki hafta içinde açılması bekleniyor. CIP Salonu yenilenme çalışmaları kapsamında 22 Nisan tarihinden itibaren tadilata alınarak kapatılmıştı.

THY ortaklıklarından yiyecek içecek hizmeti veren Turkish DO&CO tarafından tadilatı yapılan yeni salonun iki hafta içinde yolcu ağırlamaya başlaması bekleniyor. Eskisinden iki kat daha büyük olacak olan salon hizmete açıldığında ikram hizmeti ve işletmesi de Turkish DO&CO tarafından yapılacak. CIP için yeni ikram konsepti oluşturuldu.
THY CIP YENİ YÜZÜYLE GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
DO&CO nun ne iş yaptığını öğrenmek için web sayfasına gider ve bakarsanız. New york,Londra ve Frankfurtta başta emirates olmak üzere lufthansa first class ve business calss lounge'larını DO&CO işletiyor. Dünyanın sayılı havayolları işi bilmiyor ama burada yorum yapanlar maşallah her İŞİ biliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Haber yeni CIP salonu ama baslikta kullanilan resim eski CIP salonuna ait :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bazi kisiler hic bir seyi begenmemeye programlanmis galiba. Kendi islerinde, isyerlerinde ve evlerinde nasillar acaba? Eminim ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
YİNE KAPTANLAR HARİÇ TÜM MÜDÜRLERİMİZİ AĞIRLARSINIZ.KAPTANLARA KARŞI NE BU GAREZ ANLAMADIM Kİ...EVET SAYILARI GÜNDEN GÜNE FAZLALAŞIYOR ANCAK SEVGİLİ MÜDÜRLERİN SAYISI DA AZIMSANMAYACAK KADAR FAZLA...BENCE YA HERKES YA HİÇKİMSE!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000