04 Ağustos 2014, Pazartesi 10:06:17

THY ÇALIŞANLARINI UÇURACAK

Türk Hava Yolları, pass ve zed olarak bilinen biletlere ek olarak özel ücretli ekonomi bileti uygulaması başlattı. Yeni uygulama nasıl olacak, kimler yararlanabilecek?
  • İki gelinim THY hostes, ve ben Almanyada yaşıyorum senede 5-6 kere Türkiye'ye izine geliyorum, gelinlerimin pass ve ZED bilet indirimlerinden faydalanabilirmiyim
  • THY'DE LİSE STAJYERİYİM ZED BİLETTEN YARARLANABİLİRİMİYİM ?
  • Emekli duty free emeklisi pas biletten yararlanirmi
  • PAS UÇUŞU NASIL ALABİLİRİM? THY EMEKLİYİM

Türk Hava Yolları, pass ve zed olarak bilinen biletlere ek olarak  özel ücretli ekonomi bileti uygulaması başlattı. Yeni uygulama nasıl olacak, kimler yararlanabilecek?

Türk Hava Yolları, çalışanlarına her yıl belirli sayıda iç ve dış hatlarda tamamı ücretsiz pass bilet ve sadece vergilerin ödendiği sınırsız sayıda kullanılabilen zed bilet olmak üzere iki çeşit bilet uygulaması sunuyor. THY, halen kullanılmakta olan pass ve ZED biletlere ek olarak  ‘personele özel ücretli ekonomi bilet’ adı altında cazip ücretlerle bilet kullanımına başlıyor.

THY çalışanlarının da birer  ‘Marka Elçisi’ olduğu düşüncesiyle başlatılan yeni uygulamadan bir yıl çalışma zorunluluğu olmaksızın işe başladıktan 3 ay sonrasında bütün çalışanlar faydalanabilecekler. Bu bileti kullananlar istedikleri noktadan seyahatlerine başlayabilecek.  Sözkonusu biletlerden THY çalışanlarının eşleri, çocukları ve öz anne- babaları faydalanabilecek. Emekli olan çalışanların kendileri, eşi ve çocukları da bu biletlerden kullanabilecek.

‘Personele Özel Ücretli Ekonomi Bileti’ uygulamasında rezervasyon hakkı olmayacak. Uçak müsaitliğine göre uçuş gerçekletirilebilecek. THY çalışanları için düzenlenen yeni biletleme sistemi yarından itibaren (5 Ağustos) uygulanmaya başlanacak. 

©AirportHaber

THY ÇALIŞANLARINI UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (98)

Fatma Kaebel ~ 4 ay önce
İki gelinim THY hostes, ve ben Almanyada yaşıyorum senede 5-6 kere Türkiye'ye izine geliyorum, gelinlerimin pass ve ZED bilet indirimlerinden faydalanabilirmiyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RECEP ~ 6 ay önce
THY'DE LİSE STAJYERİYİM ZED BİLETTEN YARARLANABİLİRİMİYİM ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Husniye aydin ~ 12 ay önce
Emekli duty free emeklisi pas biletten yararlanirmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FÜGEN DAĞLI ~ 1 yıl önce
PAS UÇUŞU NASIL ALABİLİRİM? THY EMEKLİYİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000