04 Kasım 2013, Pazartesi 11:37:11

THY ÇALIŞANLARI İÇİN SON HAFTA

Hava-İş Sendikası’nın genel kurulu için delege seçimleri son sürat devam edilirken, yeni yönetimin seçimine ışık tutacak delege seçimlerinde son viraja girildi. Çarşamba gününe kadar tüm iş yerlerinde seçimlerin tamamlanması gerekiyor. İşte bugünkü seçim yerleri ve seçim atmosferinin detayları...
  • Allah(c.c) sizi carpacak insaAllah siz baskilarla isveren destegiyle oy aldiginizi bizler gormesekte Allah gormuyor mu? Yuce Yaradan eger iftira ediyorsam affetsin ama ayyuka cikmis bir durum bu dogruysada sizlere en agir cezayi diliyorum Allahtan.. vicdaninizla ve Allahla basbasasiniz biz burda 6 aya yakin hak hukuk derken siz yonetimle bir olup hak yiyorsunuz !! Torpil adam kayirma arkadan iscevirme gunah Reformcular bunu siz daha iyi bilirsiniz ya . Kötü bir işin en gizli şahidi vicdanımızdır.Hz Ali (R.a)
  • Şuan kim kiminle hareket edecek çok merak ediyorum. Bi açıklasın şu işçi birliği soruyoruz ama cevap alamıyoruz. İşçinin iradesine güveniyoruz diyoda. Herkes bir ekip olarak gittiğine göre kimle anlaşacak. Bu sefer genel kurulu kime teslim edecek. Reform mı Ayçin mi. Evet cevabını alalım.
  • Evet Gülçiçek işverenci bende uzaylıyım. ancak şu uçuş işletmedeki arkadaslar Genel Müdür yardımcıları ile kaç kere ne görüşmüşler bi açıklasınlar da bizde aydınlanalım. işçi birliği yada işçi komitesi niye görüşmüş. Ayrıca işçi birliği ile daha önce beraber hareket ettikleri Teknikteki arkadasın neler yaptığını bi açıklasın Sn Bahadır Altan. Sonra başkasına laf edelim.
  • Allah'ın (c.c) izni ile geliyoruz yakında.

Hava-İş Sendikası’nın genel kurulu için delege seçimleri son sürat devam edilirken, yeni yönetimin seçimine ışık tutacak delege seçimlerinde son viraja girildi. Çarşamba gününe kadar tüm iş yerlerinde seçimlerin tamamlanması gerekiyor. İşte bugünkü seçim yerleri ve seçim atmosferinin detayları.

Bir yanda 24 yıllık sendika başkanı diğer yanda ona bayrak açan muhalefet. Hava-İş Sendikası’nın olağan genel kuruluna bir ay kala delege seçimlerinde de son haftaya girildi.  Bugün dört ayrı yerde delege seçimleri yapılıyor.

Mevcut yönetimin delege adayı gösteremediği yer işletmeye bağlı terminal binasında ve ERP (Güneşli Binası)’de sadece Reform Hareketi delege adayı çıkartabildi. On delegenin seçileceği bu yerlerde Reform Hareketi’nin zaferi ile sonuçlanacak.

Delege seçimlerinin yapıldığı bir başka yer ise eğitim binası. Eğitim binasında ise Atilay Ayçin ile Reform Hareketi kapışacak. İki delege için yapılacak olan seçimlere Gökkuşağı delege adayı gösteremedi.

Bugün seçim yapılacak bir başka yer ise uçuş eğitim binası. Burada da Reform Hareketi 3 adaya gösterirken, Atilay Ayçin ile Gökkuşağı Hareketi ikişer delege adayı gösterebildi.

Bilindiği gibi Emek Meclisi geçtiğimiz hafta zehir zemberek bir açıklama yaparak seçimlerden çekildiğini duyurmuştu. Emek Meclisi’nin Reformcularla ortak hareket ettiği de iddia ediliyor.

©Airporthaber.com

THY ÇALIŞANLARI İÇİN SON HAFTA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Reform!! ~ 5 yıl önce
Allah(c.c) sizi carpacak insaAllah siz baskilarla isveren destegiyle oy aldiginizi bizler gormesekte Allah gormuyor mu? Yuce Yaradan eger iftira ediyorsam affetsin ama ayyuka cikmis bir durum bu dogruysada sizlere en agir cezayi diliyorum Allahtan.. vicdaninizla ve Allahla basbasasiniz biz burda 6 aya yakin hak hukuk derken siz yonetimle bir olup hak yiyorsunuz !! Torpil adam kayirma arkadan iscevirme gunah Reformcular bunu siz daha iyi bilirsiniz ya . Kötü bir işin en gizli şahidi vicdanımızdır.Hz Ali (R.a)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Şuan kim kiminle hareket edecek çok merak ediyorum. Bi açıklasın şu işçi birliği soruyoruz ama cevap alamıyoruz. İşçinin iradesine güveniyoruz diyoda. Herkes bir ekip olarak gittiğine göre kimle anlaşacak. Bu sefer genel kurulu kime teslim edecek. Reform mı Ayçin mi. Evet cevabını alalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Evet Gülçiçek işverenci bende uzaylıyım. ancak şu uçuş işletmedeki arkadaslar Genel Müdür yardımcıları ile kaç kere ne görüşmüşler bi açıklasınlar da bizde aydınlanalım. işçi birliği yada işçi komitesi niye görüşmüş. Ayrıca işçi birliği ile daha önce beraber hareket ettikleri Teknikteki arkadasın neler yaptığını bi açıklasın Sn Bahadır Altan. Sonra başkasına laf edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reform hareketi ~ 5 yıl önce
Allah'ın (c.c) izni ile geliyoruz yakında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000