13 Mart 2012, Salı 14:50:01

THY ÇALIŞANLARI EN ÇOK BU UÇAĞI SEVECEK

Türk Hava Yolları, 16 bin çalışanının fotoğrafını uçağa giydirecek. İşte o uçağın fotoğrafı herkesten önce sadece Airporthaber’de...
  • Şimdi bu uçağı böyle süsleyip show yapınca, bilançolardaki zararlarda eksilme mi oluyor? Yoksa, bilançodaki görünen büyük zararı örtmek için böyle show mu yapılıyor? Ayrıca sormadan edemiyeceğim; THY nin bilançosundaki büyük zarara rağmen, başbakan için bilmem kaçıncı uçağı neden THY borçlanarak alıyor???
  • logo cayeli olark degisiyor,arkadaslar,thy yeni sloganini belirledi globally rize
  • Elma yanaklı mütedeyyin torpilli kardeşlerin resimlerini koyunca noldu? % 18 büyüdü mü bi tarafınız? onlara yer açmak için ekmeğiyle oynadığınız binlerce kişinin de resmi kondu mu o uçağın üstüne? Allah mazlumun ahını zalimde koymaz.
  • valla kımse kıskanmasın bunlar thynın calısanlarına cok guzel jestlerı daha nıce 16bınler calıssın daha da buyusun kıskananlar da catlasın gonlumuzdesın thy çç
Türk Hava Yolları’nın büyük gizlilikle Teknik A.Ş hangarında yürüttüğü uçak giydirme çalışmasından ilk fotoğraf Airporthaber’e ulaştı.

Boeing 737-800 tipi TC-JHL kuyruk tescilli Ünye adlı uçağa THY’nin 16 bin çalışanının fotoğrafını giydirme çalışmaları Teknik A.Ş’de devam ediyor.

15 Mart Perşembe günü THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil’in de katılacağı törenle basına tanıtılacak uçağın fotoğrafı ilk kez Airporthaber’de yayınlanıyor.

İşte THY’nin Globally Yours sloganı ile süslenen uçağın ilk fotoğrafı:

THY ÇALIŞANLARI EN ÇOK BU UÇAĞI SEVECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Misafir ~ 6 yıl önce
Şimdi bu uçağı böyle süsleyip show yapınca, bilançolardaki zararlarda eksilme mi oluyor? Yoksa, bilançodaki görünen büyük zararı örtmek için böyle show mu yapılıyor? Ayrıca sormadan edemiyeceğim; THY nin bilançosundaki büyük zarara rağmen, başbakan için bilmem kaçıncı uçağı neden THY borçlanarak alıyor???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
logo cayeli olark degisiyor,arkadaslar,thy yeni sloganini belirledi globally rize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Elma yanaklı mütedeyyin torpilli kardeşlerin resimlerini koyunca noldu? % 18 büyüdü mü bi tarafınız? onlara yer açmak için ekmeğiyle oynadığınız binlerce kişinin de resmi kondu mu o uçağın üstüne? Allah mazlumun ahını zalimde koymaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
valla kımse kıskanmasın bunlar thynın calısanlarına cok guzel jestlerı daha nıce 16bınler calıssın daha da buyusun kıskananlar da catlasın gonlumuzdesın thy çç

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000