15 Mayıs 2013, Çarşamba 18:15:42

THY BORSADA COŞTU!

Türk Hava Yolları'nda sabaha karşı başlayan grev, borsadaki hisselere adeta doping etkisi yaptı...
  • borsa'da 'TAVAN' teriminin ne olduğunu bilerek mi yazdınız ?
  • Evet taş taşımıyorlar nerden biliyorsun kavin memurlarının kolay iş yaptığını onların yaşadığı saat farkını bibyaşa 13 saat bi uç bakalım konuşmak çok kolay ya
  • hayır THY borsada uçmadı. THY Yönetimi yalan söylüyor, senetler de yalan söylüyor, IMKB de yalan söylüyor:) bir tek sendikanız yalan söylemiyor! hahhahhahhahahahahah!!
  • Arkadaslar DHMI ye itibar etmeyin, iptal olan ucaklar orada 'KAPI KAPANDI' olarak gozukuyor. UHKM'den kontrol edebilirsiniz. Bugun ve geceye ait onlarca iptal sefer var ic ve dis hatlarda. Fakat DHMI ucus bilgi ekraninda belirtilmiyor. Hamdi Topcu bu durumu yarin nasil aciklayacak acaba merak ediyorum..

Hava İş Sendikası ile uzlaşılamaması nedeniyle 1991 yılından sonra ilk kez greve giden Türk Hava Yolları'nın hisseleri güne son derece iyi başladı.

8.1 lirayla güne başlayan THY hisseleri ilerleyen saatlerde bu rakamı yüzde 5'e yakın bir artışla 8.5'e çıkardı.  Seansın sonuna yaklaşıldığı sırada gelen satışlar ise hisselerin tekrar 8.4 lira seviyesinde dengelenmesini sağladı.

THY'nin piyasa değeri 10.2 milyar TL seviyesinde bulunuyor.

THY BORSADA COŞTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

BORSA ve TAVAN ~ 5 yıl önce
borsa'da 'TAVAN' teriminin ne olduğunu bilerek mi yazdınız ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Poyraz ~ 5 yıl önce
Evet taş taşımıyorlar nerden biliyorsun kavin memurlarının kolay iş yaptığını onların yaşadığı saat farkını bibyaşa 13 saat bi uç bakalım konuşmak çok kolay ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendikadan ~ 5 yıl önce
hayır THY borsada uçmadı. THY Yönetimi yalan söylüyor, senetler de yalan söylüyor, IMKB de yalan söylüyor:) bir tek sendikanız yalan söylemiyor! hahhahhahhahahahahah!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
demir kuş ~ 5 yıl önce
Arkadaslar DHMI ye itibar etmeyin, iptal olan ucaklar orada 'KAPI KAPANDI' olarak gozukuyor. UHKM'den kontrol edebilirsiniz. Bugun ve geceye ait onlarca iptal sefer var ic ve dis hatlarda. Fakat DHMI ucus bilgi ekraninda belirtilmiyor. Hamdi Topcu bu durumu yarin nasil aciklayacak acaba merak ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi de ~ 5 yıl önce
arkadaş iyi de... nerede bu uçakların yolcuları? neden isyan etmiyorlar burada kaldık diye... neden havaalanı bomboş? Grev başarısız oldu kabul edin gidin THY'nin şartlarında imzalayın TİS'i...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000