15 Şubat 2010, Pazartesi 12:07:45

THY, Borajet için büyük şanstır...

Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem, bölgesel havacılık yaparak Anadolu şehirleri arasında bir ağ kurmak isteyen Borajet'i kaleme aldı. İşte Herdem'in o yazısı...
  • ben borajeti reklamlardan duydum. eşim ve 18 aylık kızımla sürekli antalyaya gidip geliyorum. acaba güvenilir bir uçuş şirketi mi? yada uçan arkadaşlar memnun kaldınız mı? yanıtlarınız için şimdiden tşk ler.
  • borajet i kutluyorum başarılı uçuşlar gercekleştirmesini diliyorum türkiyede ilki başlattıkları için sorumlulukları büyük ama başaracaklarına inanıyorum bol şanslar güzel uçuşlar
  • Alınan risk ve sorumluluğun farkında olunduğu için yavaş ve emin adımlar ile gidiyor olamazlarmı? Duyduğuma göre;O basın açıklaması değilmiş. .Merak gidermek için teknik bilgi aktarımı imiş.Asıl açıklama sonra beklendiği gibi olacakmış.
  • İyi bir satış geliştirme ekibi kurmalı kurduğu taktirde yol haritası çizebilir.

Türkiye yakın zamanda pervaneli uçaklarla tanışacak. Türk insanının pervaneli uçaklara olan mesafeli tutumunu bilmemize rağmen Borajet'in ATR72-500 tipi üç uçakla gireceği bölgesel taşımacılığında THY'nin de desteğiyle tutunacağını tahmin ediyoruz, en azından öyle olmasını istiyoruz.

Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem'in yazısının tamamı için TIKLAYIN...

THY, Borajet için büyük şanstır...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
ben borajeti reklamlardan duydum. eşim ve 18 aylık kızımla sürekli antalyaya gidip geliyorum. acaba güvenilir bir uçuş şirketi mi? yada uçan arkadaşlar memnun kaldınız mı? yanıtlarınız için şimdiden tşk ler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
borajet i kutluyorum başarılı uçuşlar gercekleştirmesini diliyorum türkiyede ilki başlattıkları için sorumlulukları büyük ama başaracaklarına inanıyorum bol şanslar güzel uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Alınan risk ve sorumluluğun farkında olunduğu için yavaş ve emin adımlar ile gidiyor olamazlarmı? Duyduğuma göre;O basın açıklaması değilmiş. .Merak gidermek için teknik bilgi aktarımı imiş.Asıl açıklama sonra beklendiği gibi olacakmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İyi bir satış geliştirme ekibi kurmalı kurduğu taktirde yol haritası çizebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000