25 Kasım 2014, Salı 09:38:59

THY BOMBAYI PATLATIYOR

Hava taşımacılığında yakaladığı başarı kadar, marka elçisi olarak seçtiği isimler ve reklam filmleri ile de adından söz ettiren Türk Hava Yolları büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor.
  • etihad'ın nicole kidman ile, emirates'n pele ile, qatar airways'ın barcelona ile olan reklamlarını bilmeyerek burada cahilce konuşman sadece üzücü ve vahim.
  • THY nın bu kadar reklama ihtiyacı yok. Zaten uluslararası bir marka. Gereksiz bir gider kalemi.
  • Para boll
  • Bratt pii ingiliz kralicesi obahma ve digerleri kan bagi akraba butun dunyayi sarmis adamlar helal olsun super organizasyon thy gitmis

THY, yeni yılda Hollywood'un ünlü yıldızı Brad Pitt ile uçacak. Daha önce bir başka Hollywood yıldızı Kevin Costner'ı marka yüzü yapan THY, yakın zamanda ise Barcelona Futbol Takımı'nın ünlü yıldızı Lionel Messi ve Amerikan Basketbol Ligi NBA'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncuları arasında yer alan Kobe Bryant ve Chelsea'nin Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba'yı oynattığı reklam filmleri ile adından söz ettirmişti.

SIRADA ANGELİNA JOLİE VAR

Pitt'in alacağı ücret sır gibi saklanırken, Messi ile olan anlaşmanın uzatılmayacağı, Pitt'in Drogba ile birlikte THY'nin reklamlarında oynayacağı kaydedildi. Sabah'ta yer alan habere göre; THY reklamlarında Kobe Byrant ile Lionel Messi ve Lionel Messi ile Didier Drogba arasında yaşanan rekabetin benzeri bu kez Pitt ile Drogba arasında yaşanacak. Birkaç farklı reklam filmi için hazırlıklar başlarken, sürprizlerin de olacağı kaydedildi. THY, Pitt bombasının ardından yakın gelecek için de bir başka bombaya hazırlanıyor. Yeni bomba, Didier Drogba'nın yerine markanın reklam yüzü olacak kişi. THY, Drogba'nın ardından Pitt'in reklamlarda rol arkadaşı olarak dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Angelina Jolie'yi oynatmak istiyor. Firma, Brangelina (Pitt-Jolie) çiftini firmanın yakın gelecekteki marka elçisi yaparak dünya çapında sansasyon yaratmak istiyor. Edinilen bilgilere göre Jolie ile de görüşmeler başladı ve THY güzel aktris Jolie ile de anlaşmaya çok yakın.

THY BOMBAYI PATLATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

al sana reklam'a cvp ~ 3 yıl önce
etihad'ın nicole kidman ile, emirates'n pele ile, qatar airways'ın barcelona ile olan reklamlarını bilmeyerek burada cahilce konuşman sadece üzücü ve vahim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 4 yıl önce
THY nın bu kadar reklama ihtiyacı yok. Zaten uluslararası bir marka. Gereksiz bir gider kalemi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Para boll

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Illimuniati ~ 4 yıl önce
Bratt pii ingiliz kralicesi obahma ve digerleri kan bagi akraba butun dunyayi sarmis adamlar helal olsun super organizasyon thy gitmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000