26 Kasım 2013, Salı 11:29:01

THY BİR DÜNYA DEVİYLE ANLAŞTI

Küresel havacılık sektörünün yükselen değeri Türk Hava Yolları iletişim faaliyetlerinde yeni bir dönem başlatıyor.
  • Muhalefete o zaman biz napiyoruz da kimse bize guvenmiyor demeniz gerekir
  • Yerli olsa bu şirket kimin adamı dersiniz , yabancı olsa türkiyede bulamadınız mı dersiniz.
  • Peki...THY kurumsal iletişim başkanlığı ne iş yapıyor..her şey yabancı şirketler tarafından yapılıyor...
  • thy dunyaca unlu bi sirket olma yonunde iyi adimlar iyi yatirimlar yapiyor ama kendi calisani olan habom personeline aclik sinirinda maas veriyor bravo thy bravo habom personelinden kis reklama ver arkandayiz ....

Türk Hava Yolları’nın dünya genelindeki tüm iletişim çalışmaları Crispin Porter + Bogusky tarafından yürütülecek.

Son yıllarda global ölçekteki marka bilinirliğini arttırmaya yönelik önemli projelere imza atan Türk Hava Yolları, küresel iletişimde gelecek dönem hayata geçireceği yeni uygulama planını belirledi.

Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu şirketi unvanına sahip Türk Hava Yolları, artan hizmet kalitesini daha geniş kitlelere duyurabilmek için dünyanın en önemli ve saygın reklam ajanslarından Crispin Porter + Bogusky ile el sıkıştı.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, “En yakın ve öncelikli hedefimiz Avrupa’nın ilk 5 yıldızlı havayolu unvanına sahip olmak. İkinci hedefimiz ise şu an ilk 10 içerisinde yer aldığımız dünyanın en iyi havayolu şirketleri sıralamasında ilk 5’e girmek. Bu hedefe ulaşmamıza katkı sağlayacak, alanında en etkin reklam ajanslarından biri ile çalışacağımız için mutluyuz.” dedi.

“Türk Hava Yolları ile gerçekleştireceğimiz işbirliği bizi oldukça heyecanlandırıyor” şeklinde görüş bildiren Crispin Porter + Bogusky’nin CEO’su Andrew Keller ise, “Dünyanın ekseni giderek Doğu’ya kayıyor ve sektördeki mevcut standartları Türk Hava Yolları ile birlikte değiştirmek ve bu değişim sürecini bir an önce başlatmak için sabırsızlanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Crispin Porter + Bogusky , geçtiğimiz yıl dünya genelinde en beğenilen ve YouTube tarihinin en çok izlenen reklam filmlerinden biri olan “Kobe vs. Messi: Efsane Uçuş” filminin yeni versiyonu için hızla çalışmalara başladı. Reklam ajansının Londra ve Los Angeles ofislerinin birlikte hazırladıkları global kampanya çok yakında dünya genelinde yayınlanmaya başlanacak. Bir yıldır devam eden hazırlık çalışmaları geçtiğimiz günlerde tamamlanan ve yeni marka konumlandırma stratejisine göre revize edilen yeni motto, Kobe vs. Messi filmi ile birlikte kullanılmaya başlanacak.

THY BİR DÜNYA DEVİYLE ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Muhalefete o zaman biz napiyoruz da kimse bize guvenmiyor demeniz gerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhalefet ~ 4 yıl önce
Yerli olsa bu şirket kimin adamı dersiniz , yabancı olsa türkiyede bulamadınız mı dersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Peki...THY kurumsal iletişim başkanlığı ne iş yapıyor..her şey yabancı şirketler tarafından yapılıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 4 yıl önce
cahilce bir yorum.
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
thy dunyaca unlu bi sirket olma yonunde iyi adimlar iyi yatirimlar yapiyor ama kendi calisani olan habom personeline aclik sinirinda maas veriyor bravo thy bravo habom personelinden kis reklama ver arkandayiz ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000