08 Temmuz 2016, Cuma 14:02:45

THY Atina’ya neden başlayamadı?

Türk Hava Yolları, 1 Temmuz’dan itibaren başlayacağını duyurduğu Ankara-Atina uçuşlarına başlamadı.
  • Anadolujetin Ankara bağlantılı yurtdışı uçuşuna Başlaması şart
  • kim gider?
  • Ankara/İzmir uçağına hem iç hat hem dış hat yolcusu alın,uçak İzmir'den de Atina yolcusu alsın, devam etsin.Dönüşü de aynı yoldan yapsın.Bir süre sonra gereği yapılır, direct line'a dönülür icabında.
  • Çok yere uçuyoruz palavralarına, birde açılmayan hat bilet satışı eklenmiş çok değil bence. İsterseniz deneyin Antananarivo-Madagaskar uçuşu direk uçuş olarak satılıyor, aradaki transfer beklemeden hiç bahsedilmiyor. Oysa gerçek uçuş hattı İstanbul-Mauritius. Uçak önce mauritius'a iniyor. İki saat sonra Antananarivo'ya geçiyor. Dönüşte de Antananarivo'dan direct uçuş diye başlayıp sizi önce Mauritus'a götürüyor, yaklaşı 2 saat sonra İstanbul'a uçuyor. Yani bilet satışında göründüğü gibi DİREK UÇUŞ DEĞİL. Ama hatlara baktığınızda tek uçakla dolmuş gibi uçulan hattı iki ayrı hat olarak göreceksiniz. Bu resmen sahtecilik değil mi sizce.

Türk Hava Yolları, 1 Temmuz’dan itibaren başlayacağını duyurduğu Ankara-Atina uçuşlarına başlamadı.

Türk Hava Yolları geçen Mayıs ayında Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Atina seferlerine başlayacağını duyurmuştu. Haftada 2 frekans olarak planlanan seferler 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren başlayacaktı. Biletler satışa açıldı ancak belirlenen tarihte uçuşlar başlamadı.

THY’nin yaz sezonu için planladığı seferlerin başlamama sebebine ilişkin bir açıklama yapılmadı.

THY tarifesi şu şekilde olacaktı:THY Atina’ya neden başlayamadı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Ankara ~ 2 yıl önce
Anadolujetin Ankara bağlantılı yurtdışı uçuşuna Başlaması şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cono ~ 2 yıl önce
kim gider?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Remziye ~ 2 yıl önce
Ankara/İzmir uçağına hem iç hat hem dış hat yolcusu alın,uçak İzmir'den de Atina yolcusu alsın, devam etsin.Dönüşü de aynı yoldan yapsın.Bir süre sonra gereği yapılır, direct line'a dönülür icabında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çetin ~ 2 yıl önce
Çok yere uçuyoruz palavralarına, birde açılmayan hat bilet satışı eklenmiş çok değil bence. İsterseniz deneyin Antananarivo-Madagaskar uçuşu direk uçuş olarak satılıyor, aradaki transfer beklemeden hiç bahsedilmiyor. Oysa gerçek uçuş hattı İstanbul-Mauritius. Uçak önce mauritius'a iniyor. İki saat sonra Antananarivo'ya geçiyor. Dönüşte de Antananarivo'dan direct uçuş diye başlayıp sizi önce Mauritus'a götürüyor, yaklaşı 2 saat sonra İstanbul'a uçuyor. Yani bilet satışında göründüğü gibi DİREK UÇUŞ DEĞİL. Ama hatlara baktığınızda tek uçakla dolmuş gibi uçulan hattı iki ayrı hat olarak göreceksiniz. Bu resmen sahtecilik değil mi sizce.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000