09 Kasım 2010, Salı 10:29:59

THY ARJANTİN VE LOS ANGELES'A NE ZAMAN UÇACAK?

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ilk Washington seferinin ardından açıklamalarda bulundu.
  • Los Angeles ciddi bir uçuş noktası.. Amerika nın batı tarafındaki Türkler ve diğer yolcular için aktarmasız ve direkt uçuş konforu olacak...doluluk oranı % 70 ve üzeri tahmin ediliyor ve kargo da olunca pazar kapısı büyük ve karlı gibi duruyor......Kazasız belasız uçuşlar olur inşallah....
  • arkadaslar oraya ucsun buraya ucsunda yolcu varmi.arjantinde,ekvatorda,meksikada yolcu oldugunu zannetmiyorum.büyük ucaklar biraz gösteri amacli aliniyor gibi.300 yerine 200 alinsa daha iyi olurdu gibi.
  • Seattle uçuşlarıda yapılsın...
  • ist-vancouver istiyoh
THY Genel Müdürü Doç Dr. Temel Kotil yaptığı açıklamada, "Güçlü bir havayolları, güçlü bir Türkiye imajı ortaya çıkarıyor" diye konuştu.

Kotil, bu yeni seferlerin siyasi liderler için de önemli bir imkan olduğunu ve hedeflerinin bu kitleye de hitap etmek olduğunu söyledi. Latin Amerika için de planları olduğunu belirten Kotil, "Sao Paulo'ya uçuyoruz. Devamı inşallah Arjantin olacak" dedi. THY'nin "Globally Yours" reklamının da çok katkısını gördüklerini belirten Kotil, "Burada etkisinin diğerlerinden yüksek olmasını bekleriz" dedi.

TÜRKİYE'Yİ TANITIM İÇİN ÖNEMLİ
Kotil, "Amerikalı siyasiler Türkiye ile daha fazla ticaret yapmak istiyorlar. Yabancıların gözüyle Türkiye'ye baktığımızda çok pozitif" dedi. THY Mart ayında İstanbul'dan Los Angeles'a da direk uçuşlarını başlatacak.


THY ARJANTİN VE LOS ANGELES'A NE ZAMAN UÇACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
Los Angeles ciddi bir uçuş noktası.. Amerika nın batı tarafındaki Türkler ve diğer yolcular için aktarmasız ve direkt uçuş konforu olacak...doluluk oranı % 70 ve üzeri tahmin ediliyor ve kargo da olunca pazar kapısı büyük ve karlı gibi duruyor......Kazasız belasız uçuşlar olur inşallah....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaslar oraya ucsun buraya ucsunda yolcu varmi.arjantinde,ekvatorda,meksikada yolcu oldugunu zannetmiyorum.büyük ucaklar biraz gösteri amacli aliniyor gibi.300 yerine 200 alinsa daha iyi olurdu gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Seattle uçuşlarıda yapılsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ist-vancouver istiyoh

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000