31 Ocak 2017, Salı 14:36:12

THY Antalya-Cezayir seferlerine başlıyor

Türk Hava Yolları (THY) yaz sezonu için uçuş ağına yeni bir hat daha ekledi. THY Temmuz ayından itibaren Antalya-Cezayir arasında uçuş yapacak.
  • Antalya ile cezayir ne alaka ben onu anlamadım sanırsın cezayirden akın akın turist gelir çok güzel bi hat açılmış hemde haftada 3 gün. Çok sürmez bi kaç gün sonra doluluk oranından kaldırılır. Sırf bu yüzden bayrak taşıyıcımızı battı batacak olarak gösteriliyor...
  • Sen Osakayı kapat antalya -cezayir aç vah vahhh
  • Antalyanın base olmasını bekleyen şaşkınlar. Yöneticilerin yönetsel kabiliyetleri hala o seviyeye gelmedi ve gelemez. Getirin THY'nin başına bir İngiliz genel müdür, adam ertesi gün açılabilecek tüm baseleri açar. Ama bunlardan böyle birsey beklemeyin. Kaptanı 7 gun Ankara'dan uçurmaya devam. Sen de varmısın Ekip Planlama?
  • Antalya-St.Petersburg neden kaldırıldı?

Türk Hava Yolları (THY) yaz sezonu için uçuş ağına yeni bir hat daha ekledi. 

Antalya-Cezayir arasında karşılıklı seferlere başlayacağını açıklayan Türk Hava Yolları, uçuşları haftada 3 gün olarak gerçekleşirecek.

TK659 sefer sayısı ile saat 23.50'de Antalya Havalimanı'ndan kalkış yapacak uçak, yerel saat ile 02.00'da Cezayir'e inecek. Dönüş seferini yapacak uçak 03.00'da Cezayir'den havalanacak ve TSİ 08.55'de Antalya'ya inecek.

THY Antalya-Cezayir seferlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Thy ~ 1 yıl önce
Antalya ile cezayir ne alaka ben onu anlamadım sanırsın cezayirden akın akın turist gelir çok güzel bi hat açılmış hemde haftada 3 gün. Çok sürmez bi kaç gün sonra doluluk oranından kaldırılır. Sırf bu yüzden bayrak taşıyıcımızı battı batacak olarak gösteriliyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vahhh ~ 1 yıl önce
Sen Osakayı kapat antalya -cezayir aç vah vahhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYt ~ 1 yıl önce
Antalyanın base olmasını bekleyen şaşkınlar. Yöneticilerin yönetsel kabiliyetleri hala o seviyeye gelmedi ve gelemez. Getirin THY'nin başına bir İngiliz genel müdür, adam ertesi gün açılabilecek tüm baseleri açar. Ama bunlardan böyle birsey beklemeyin. Kaptanı 7 gun Ankara'dan uçurmaya devam. Sen de varmısın Ekip Planlama?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ladees Washeroom ~ 1 yıl önce
Antalya-St.Petersburg neden kaldırıldı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000