02 Mart 2013, Cumartesi 13:22:35

THY AİLESİNE BÖYLE VEDA ETTİ

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden sürpriz bir şekilde istifa eden Kazım Çalışkan, çalışma arkadaşlarına ve THY Ailesi'ne hitaben bir veda maili yazdı. Peki, Çalışkan mailinde neler dedi?
  • ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN. HAKKIMIZ HELAL OLSUN.
  • kazım beyin sucunun olmadıgını dusunuyorum hakkımız helal olsun
  • Sayın arkadaşlar bazı insanlara verilen makamlar kişininin kendisi istesede istemesede görevini mecburi yapacağı makamlardır.Kazım beyim beyin makamı insan kaynakları yukarıdan personel çıkarılması emri geldi ise insanın içi de yansa bu uygulamyı yapmak mecburiyetinde siz bu insana sitem etmeyin zira bu insanı yöneten insana sitem edin esas kul hakkına sizler girmektesiniz.
  • Kazım havacımı oldun 3 senede tebrik ederim sen zaten ancak havadan geçen uçaklarambakarsın komiksiniz siz yahu

AirportHaber, geçtiğimiz hafta içi sürpriz bir şekilde görevini bırakan THY İnsan Kaynakları'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kazım Çalışkan'ın istifasını duyurmuştu. Çalışkan, "Değerli Türk Hava Yolları Ailesi, Değerli Arkadaşlarım" şeklinde başlayan bir veda maili gönderdi. 

Kazım Çalışkan vedasında, Türk Hava Yolları'nın her biriminin bir okul niteliğinde olduğunu belirterek, THY'yi büyük bir üniversiteye benzetiyor.

İŞTE KAZIM ÇALIŞKAN'IN VEDA MAILI...

"Değerli Türk Hava Yolları Ailesi, Değerli Arkadaşlarım,

2009 yılında başlayan ve birçok açılımı, değişimi beraber yaşadığımız dört güzel yılın sonunda Türk Hava Yolları’nın artık bir dünya markası olduğunu görmenin mutluluğu içerisinde aranızdan ayrılıyorum.

Dünyanın dört bir yanına yayılmış ve mesafeleri kısaltmayı kendine görev edinmiş bu büyük aileden ayrılmak elbette beni hüzünlendiriyor.

Her birimi bir okul niteliğinde olan, her anından dersler çıkarılabilen, durmadan yeni şeyler öğrenebileceğiniz büyük bir üniversite aslında Türk Hava Yolları.

Bu büyük okulda beraber yol aldığımız siz değerli mesai arkadaşlarıma ve Yönetim Kurulumuzun değerli üyelerine şükranlarımı sunuyorum.

Türk Hava Yolları’nın bir dünya markası olması için emeğini ortaya koyan, fedakarlık yapan değerli arkadaşlar, değerli ekibim, değerli yöneticiler hakkınızı helal edin.

Türk Hava Yolları’nı, burada mesai harcamış olmanın verdiği iftiharla takip ediyor olacağım.

Ve başımı çevirip baktığımda gökyüzünde süzülen her Türk Hava Yolları uçağı bu mutluluğumu bir kat daha artıracak.

Sevgi ve saygılarımla..."

Kazım ÇALIŞKAN

THY AİLESİNE BÖYLE VEDA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

K.F ~ 3 yıl önce
ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN. HAKKIMIZ HELAL OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
selçukk ~ 5 yıl önce
kazım beyin sucunun olmadıgını dusunuyorum hakkımız helal olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakkaniyet ~ 5 yıl önce
Sayın arkadaşlar bazı insanlara verilen makamlar kişininin kendisi istesede istemesede görevini mecburi yapacağı makamlardır.Kazım beyim beyin makamı insan kaynakları yukarıdan personel çıkarılması emri geldi ise insanın içi de yansa bu uygulamyı yapmak mecburiyetinde siz bu insana sitem etmeyin zira bu insanı yöneten insana sitem edin esas kul hakkına sizler girmektesiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kutikuti ~ 5 yıl önce
Kazım havacımı oldun 3 senede tebrik ederim sen zaten ancak havadan geçen uçaklarambakarsın komiksiniz siz yahu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000