28 Nisan 2013, Pazar 12:10:43

THY ABD'DE 13. OLDU

ABD'nin ünlü haber sitelerinden Business Insider dünyanın en iyi havayollarını seçti... Türk Hava Yolları listede kaçıncı sırada?
  • thy nin 10 sene önce esamesi yoktu bakın nerelere geldi kuzey amerika hattında son derece doluluk oranı yüksek uçuşlar yapıyor yeni açılan houston şehrine sefer ilgi görüyor. doğru ve isabetli şehirlere sefer koyuyorlar sadece amerikada yaşayan türkler değil diğer tüm insanlara hitap ediyorlar..
  • Sagolasın
  • Ben yalan söylemiyorum arkadaşım. Siz bilmiyor, bilmeden de iddia ediyorsunuz. İranda bulunanlara soruver bir zahmet. Geçmiş istatistiklere de bir bak. En çok içki satılan ilimizi bul. So9nra da seçim sonuçlarına bak. Biraz ara ve yorul. Neden bu konuları karıştırırsınız anlamam.
  • thy ilk 20'de onu anladıkta diğer 19 havayolu hangileri..

100 puan üzerinden bir endeks oluşturan site, önce yolcuların uçaktaki konforunu daha sonra da uçakların iniş kalkış saatlerindeki  başarısını dikkate eldı.

İlk bölüm için Skytrax verilerinden yararlanan site rötarlar için ise flightstats verilerini kullandı. İlk 20'de Türkiye'den de bir havayolu şirketi yer alıyor. Son dönemnde Messi ve Kobe'li reklamlarıyla öne çıkan THY; Business Insider'ın sitesinde 13'üncü sırada. THY; konfor konusunda 100 üzerinden 80, zamanında inip kalkma konusunda ise 74 puan aldı.

Site THY ile ilgili ise ilginç ifadeler kullandı: "Kobe ve Messi reklamlarıyla birlikte THY olumlu bir rüzgar yakaladı. Fakat hosteslerin bileğe kadar inecek üniforma giyecekleri yönündeki haberler bazı müşterilerin THY'yi bırakmasına yol açtı."

THY ABD'DE 13. OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

camarothy ~ 5 yıl önce
thy nin 10 sene önce esamesi yoktu bakın nerelere geldi kuzey amerika hattında son derece doluluk oranı yüksek uçuşlar yapıyor yeni açılan houston şehrine sefer ilgi görüyor. doğru ve isabetli şehirlere sefer koyuyorlar sadece amerikada yaşayan türkler değil diğer tüm insanlara hitap ediyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Palavraya ~ 5 yıl önce
Sagolasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YALAN SÖYLÜYORSUN. ~ 5 yıl önce
Ben yalan söylemiyorum arkadaşım. Siz bilmiyor, bilmeden de iddia ediyorsunuz. İranda bulunanlara soruver bir zahmet. Geçmiş istatistiklere de bir bak. En çok içki satılan ilimizi bul. So9nra da seçim sonuçlarına bak. Biraz ara ve yorul. Neden bu konuları karıştırırsınız anlamam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu nasıl beyin? ~ 5 yıl önce
thy, kıyafet, iran, içki satılan il, seçim sonuçları.... Senin beynin bu kadar alakasız şeyleri nasıl ilişkilendirebiliyor? Haberde THY'nin dünya 13. sü olduğu yazıyor. Bu senin için birşey ifade etmiyor mu?
diğer 19 kim ~ 5 yıl önce
thy ilk 20'de onu anladıkta diğer 19 havayolu hangileri..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000