12 Temmuz 2012, Perşembe 09:16:56

THY 17 BİN KİŞİYLE ROMA'DA!

Türk Hava Yolları'nın (THY), dış cephesini 17 bin çalışanının fotoğrafını koyduğu, “Ünye” adlı uçak için, tarifeli seferle geldiği Roma'da, mini bir “Hoşgeldin” partisi düzenlendi.
  • insanlar atılmaktan o kadar korkuyorlar ki..emekliliği gelen başına bir şey gelmeden emekli oluyor.yeni arkadaşlar başka iş kollarında kendilerine iş arıyorlar ve en kötüsü kimse kimseye güvenmiyor.EVET ÇOK MUTLU BİR AİLE THY.
  • Dusseldorf/Dortmund - Zonguldak da artik dahil edelim!!!
  • yöneticiler parti yapsın :) alt tabaka da ne zaman işten atılırsın korkusuyla yasasın dursun
  • karnimiz tok bu showlara. fotograf koymak icin zorla imza topladilar, cogunluk zorla verdi o imzayi. yine korkutarak, baski yaparak yani. personel boyle deger gormek istemiyor. evet personele cikan yemek kotu, servisler rezalet, cok calis az elemanla,az paraya calis.

“TC-JHL” kuyruk kodlu Boeing 737-800 tipi uçak, Uluslararası Leonardo Da Vinci Havaalanı yetkilileri ve THY Roma Şubesi çalışanları tarafından karşılandı.

THY Roma Müdürü Yurdagül Altınöz, seferi gerçekleştiren kaptan pilot Attila Uğurlu ve havaalanı çalışanları tarafından üzerinde THY'nin “Globally Yours” sloganının bulunduğu bir pasta kesildi. Uçak, daha sonra İtalyan ve Türk basın mensuplarına gezdirildi.

Mini karşılama töreninin ardından Ünye uçağı, seferini yapmak üzere havaalanından ayrıldı.

THY Roma Müdürü Yurdagül Altınöz, Türk gazetecilere yaptığı açıklamada, uçağın, Boeing'den teslim alındıktan sonra İstanbul'daki THY teknik hangarlarında yaklaşık 130 günlük bir çalışmanın ardından hazırlandığını söyledi.

Uçağın, dış yüzey tasarımıyla 6 aydır uçtuğunu hatırlatan Altınöz, “Ünye” uçağının bu şekilde 1 yıl sefer yapacağını belirtti.

THY'nin bu uygulamasının dünyada bir ilk olduğunu vurgulayan Altınöz, “Takım olmak çok önemli. Takımın üyelerine şirketimizin değer verdiğini gösteriyor. 17 bin personelimiz bu şekilde onurlandırıldı. Bence çok güzel, çok onur verici bir davranış” dedi.

Altınöz, THY'nin İtalya'daki seferlerine ilişkin ise şunları kaydetti:

“THY, İtalya'da 7 destinasyona uçuyor. 2011'de 3 yeni hat ekledik; Napoli, Torino, Cenova. Roma-Milano-Venedik-Bologna zaten vardı. Roma, Bologna, Venedik ve Milano'da frekans artışına gittik. Şu an Roma'da günlük 3 seferimiz var. Milano'da günlük 4, Bologna'ya günlük 2 sefer mevcut. Venedik, kış tarifesinde günlük 3 sefer oluyor. Torino günlük oldu. Napoli ve Cenova'yı da en kısa zamanda günlük yapacağız. Uçakların teslimatına bağlı. Elimizde seferlerimizi artırmak için yeterli sayıda uçak yok. Uçakları teslim aldıkça eksik kalan destinasyonları da tamamlıyoruz.”

THY 17 BİN KİŞİYLE ROMA'DA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

;)) ~ 6 yıl önce
insanlar atılmaktan o kadar korkuyorlar ki..emekliliği gelen başına bir şey gelmeden emekli oluyor.yeni arkadaşlar başka iş kollarında kendilerine iş arıyorlar ve en kötüsü kimse kimseye güvenmiyor.EVET ÇOK MUTLU BİR AİLE THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldak ~ 6 yıl önce
Dusseldorf/Dortmund - Zonguldak da artik dahil edelim!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
partii ~ 6 yıl önce
yöneticiler parti yapsın :) alt tabaka da ne zaman işten atılırsın korkusuyla yasasın dursun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tok ~ 6 yıl önce
karnimiz tok bu showlara. fotograf koymak icin zorla imza topladilar, cogunluk zorla verdi o imzayi. yine korkutarak, baski yaparak yani. personel boyle deger gormek istemiyor. evet personele cikan yemek kotu, servisler rezalet, cok calis az elemanla,az paraya calis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000