01 Mart 2010, Pazartesi 12:39:19

THY "120" DEDİ

Türk Hava Yolları’nın bugün başlayan Bologna (İtalya) seferleri haftada 7 gün gerçekleştirilecek...
  • Kardeşim Allah yardımcın olsun,yeni görev yerinde başarılar.Eminim sen üstesinden gelirsin..seni daha iyi mevkilerde görmek dileğiyle...hüseyin
  • Haftada bu kadar cok sefer yapilacagina ve ucus gun icinde programlandigina gore, demek ki super bir verim bekliyor THY. 100'un uzerinde ucaklari var, hedef 300 diyorlar. Krize ragmen buyuyoruz diyorlar. Ben sahsen THY'nin bilet fiyatlatinda yolcuya yansitilan herhangi bir avantaj goremiyorum. Demek ki yurtdisi piyasada iddialilar. Ic pazarda fiyatlari erisilebilir yapsalar hem doluluk artar hem de rekabet daha guzel olur diye dusunuyorum. Ama yapmazlar ki transit yolculara kiyak olsun, Star Alliance'a ve AB'ye sirin gozukelim. Talebe ragmen kor saatte bile ic hatlara ucus yapmaktan kacinan bir firmadan bahsediyoruz sonucta.
  • her fırsatta lafı rızeye getırenlere seslenıyorum soda ıcın hazmı kolaylastırır
  • bencede kardeş bi erzurumlu vardı ondan kurtulduk.şimdi bursalı.

İlk uçuşu bugün gerçekleşen İstanbul–Bologna seferleri ile Türk Hava Yolları’nın yurtdışı nokta sayısı 120’ye ulaştı. 

Türk Hava Yolları, 1 Mart 2010 tarihinden itibaren Bolonya’ya seyahat edecek olan yolcularına,  1-31 Mart tarihleri arasında başlayan seyahatlerde gidiş-dönüş 115 Avro’dan (vergi ve harçlar hariç) başlayan fiyatlarla uçma imkanı sunuyor.

Bolonya hattının tarifesi şöyle olacak;

THY Bologna

THY "120" DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kardeşim Allah yardımcın olsun,yeni görev yerinde başarılar.Eminim sen üstesinden gelirsin..seni daha iyi mevkilerde görmek dileğiyle...hüseyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Haftada bu kadar cok sefer yapilacagina ve ucus gun icinde programlandigina gore, demek ki super bir verim bekliyor THY. 100'un uzerinde ucaklari var, hedef 300 diyorlar. Krize ragmen buyuyoruz diyorlar. Ben sahsen THY'nin bilet fiyatlatinda yolcuya yansitilan herhangi bir avantaj goremiyorum. Demek ki yurtdisi piyasada iddialilar. Ic pazarda fiyatlari erisilebilir yapsalar hem doluluk artar hem de rekabet daha guzel olur diye dusunuyorum. Ama yapmazlar ki transit yolculara kiyak olsun, Star Alliance'a ve AB'ye sirin gozukelim. Talebe ragmen kor saatte bile ic hatlara ucus yapmaktan kacinan bir firmadan bahsediyoruz sonucta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
her fırsatta lafı rızeye getırenlere seslenıyorum soda ıcın hazmı kolaylastırır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bencede kardeş bi erzurumlu vardı ondan kurtulduk.şimdi bursalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000