11 Ağustos 2010, Çarşamba 13:06:12

THY, 12 DEV ADAM'IN ANA SPONSORU OLUYOR

Türk Basketboluna uzun yıllardır destek veren Türk Hava Yolları, Perşembe (yarın) günü düzenlenecek basın toplantısı ile Basketbol Milli Takımları Ana Sponsorluğunu açıklıyor.
  • Arkadaşların yazdıkları doğru. THY halkın vergileriyle dönmemektedir ve vatandaşın senin açacağın bakkal dükkânından ne kadar hesap sorma hakkın varsa senin de o kadar THY'yi eleştirme hakkın vardır. THY özelleştirilmeden önce halkın vergileriyle büyümese de hayatta kalmış olabilir; ancak özelleştirildiğinde devlete basılan parayla geçmişe dönük bütün bu haklar da birlikte satın alınmıştır. Satın alınmıştır dendiğine de bakma yani, git hisse al sen de satın almış ol. Netice itibariyle THY cahilin yazdığı üzere KİT falan değildir, özeldir, kâr ettiği sürece de devletten 5 kuruş para almaz. Almak bir yana kârının %49'unu devlete bırakır.
  • Bu thy kime bağlıdır siyasimidir değilmidir türkiye cumhuriyet vatandaşı,nın ödediği vergilerle kalkınmadımı bu thy thy,nin biyoğrafisini çıkarsın iyi bilen biri detaylı yazarsa herkes fikir sahibi olacaktır nedir ne değildir vatandaş thy,nin boşa harcanan paralarından hesap soramazmı illaki hissemi almak gerekir nedir bu hikaye ??
  • thy hisselerinin %51'i özelleştirme idaresindedir.devletin topladığı vergiler thy'ye gitmediği gibi thy her yıl devlete karından pay aktarır ve bazı devlet politikaları neticesinde kar amacı gütmeyen operasyonlar da yapabilir.misal gazza gemisi madurlarını almaya giden thy uçaklaına para ödendi mi? hayır..bu sadece bir örnek. ödediğiniz vergileriden 1kr gitmiyor bu şirkete merak etmeyin.borsadan thy hissesi almamış vatandaşı ilgilendirmez thy'nin parayı nereye harcadığı.
  • ARKADAŞIM SENDE BENİM DEMEK İSTEDİĞİMİ YAZMIŞIN FAKAT AYRI TELDEN ANLATMIŞSIN BEN DİYORUM THY ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLIDIR SEN DEMİŞİN THY,NİN % 49,ZU ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLIDIR BEN DİYORUM VERGİLER THY,YE GİDİYOR SEN DEMİŞİN DEVLETE GİDİYOR THY ,KİM DEVLET YANİ HÜKÜMET DEVLET OLAN TSK ,DIR SENDE KABULLENİYOSUN ANLADIK .

Basketbola olan desteğini sürdürmeye devam eden, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası ana sponsorlarından Türk Hava Yolları, 12 Ağustos 2010, Perşembe günü Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirilecek imza töreniyle Milli Takımlar Ana Sponsorluğunu kamuoyuna duyuracak.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu ve Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’in katılacağı imza töreninde; 16. FIBA Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında aynı gün Almanya’ya uçacak olan A Milli Erkek Takımımız teknik, idari ve oyuncu kadrosu da hazır bulunacak.

Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek imza töreninin ardından A Milli Erkek Takımımız kafilesi, saat 11.05’de Türk Hava Yolları’nın TK 1503 sefer sayılı uçağı ile Almanya’nın Nürnberg şehrine gidecek.THY, 12 DEV ADAM'IN ANA SPONSORU OLUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşların yazdıkları doğru. THY halkın vergileriyle dönmemektedir ve vatandaşın senin açacağın bakkal dükkânından ne kadar hesap sorma hakkın varsa senin de o kadar THY'yi eleştirme hakkın vardır. THY özelleştirilmeden önce halkın vergileriyle büyümese de hayatta kalmış olabilir; ancak özelleştirildiğinde devlete basılan parayla geçmişe dönük bütün bu haklar da birlikte satın alınmıştır. Satın alınmıştır dendiğine de bakma yani, git hisse al sen de satın almış ol. Netice itibariyle THY cahilin yazdığı üzere KİT falan değildir, özeldir, kâr ettiği sürece de devletten 5 kuruş para almaz. Almak bir yana kârının %49'unu devlete bırakır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu thy kime bağlıdır siyasimidir değilmidir türkiye cumhuriyet vatandaşı,nın ödediği vergilerle kalkınmadımı bu thy thy,nin biyoğrafisini çıkarsın iyi bilen biri detaylı yazarsa herkes fikir sahibi olacaktır nedir ne değildir vatandaş thy,nin boşa harcanan paralarından hesap soramazmı illaki hissemi almak gerekir nedir bu hikaye ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
thy hisselerinin %51'i özelleştirme idaresindedir.devletin topladığı vergiler thy'ye gitmediği gibi thy her yıl devlete karından pay aktarır ve bazı devlet politikaları neticesinde kar amacı gütmeyen operasyonlar da yapabilir.misal gazza gemisi madurlarını almaya giden thy uçaklaına para ödendi mi? hayır..bu sadece bir örnek. ödediğiniz vergileriden 1kr gitmiyor bu şirkete merak etmeyin.borsadan thy hissesi almamış vatandaşı ilgilendirmez thy'nin parayı nereye harcadığı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ARKADAŞIM SENDE BENİM DEMEK İSTEDİĞİMİ YAZMIŞIN FAKAT AYRI TELDEN ANLATMIŞSIN BEN DİYORUM THY ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLIDIR SEN DEMİŞİN THY,NİN % 49,ZU ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLIDIR BEN DİYORUM VERGİLER THY,YE GİDİYOR SEN DEMİŞİN DEVLETE GİDİYOR THY ,KİM DEVLET YANİ HÜKÜMET DEVLET OLAN TSK ,DIR SENDE KABULLENİYOSUN ANLADIK .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000