17 Nisan 2013, Çarşamba 10:21:15

THY 117 UÇAK İÇİN İMZA ATACAK

Türk Hava Yolları (THY) 117 uçakla Türk Sivil Havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini verdiği Airbus ile imzayı törenle atacak.
  • sicak sicak ucak alim komisyonlari..maliye bakani nemalanmayami gelmis. uyanik bunlarin hepsi.
  • bu akp hükümeti işine gelince thy özel şirket karışamayız der işine gelince imza törenlerinde boy gösterip puan toplamaya çalışırlar.aynı istanbuldaki yatırımları belediye değil de akp lilerin açıklaması gibi nerden oy çıkaracaklarını biliyorlar.
  • Şu Rizeliler çok zeki yahu. Hamdi Topçu ve saz arkadaşları, 15-20 yıl sonrası uçak alımlarına (sonraki 1-2 yönetimin de) komisyonlarını şimdiden aldılar. Hep bana Rabbena ... 300-500
  • siparişler bir an önce verilsin ki komisyonlar da bir an önce cebe girsin!!! belli olmaz makamdan ineriz sonra musluk kesilmeden dolduralım cebi!!!!!

Türk sivil havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini vererek Airbus'tan 117 uçak alacağını açıklamasının ardından THY ve Airbus yöneticileri anlaşmayı imzalamak için bugün İstanbul'da bir araya gelecek.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de imza törenine katılacak.

THY Genel Müdürlük Binası'nda düzenlenecek imza törenine Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Airbus Başkanı ve CEO'su Fabrice Bregier katılacak.

THY 117 UÇAK İÇİN İMZA ATACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

d ~ 5 yıl önce
sicak sicak ucak alim komisyonlari..maliye bakani nemalanmayami gelmis. uyanik bunlarin hepsi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
*** ~ 5 yıl önce
bu akp hükümeti işine gelince thy özel şirket karışamayız der işine gelince imza törenlerinde boy gösterip puan toplamaya çalışırlar.aynı istanbuldaki yatırımları belediye değil de akp lilerin açıklaması gibi nerden oy çıkaracaklarını biliyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
300-500 ~ 5 yıl önce
Şu Rizeliler çok zeki yahu. Hamdi Topçu ve saz arkadaşları, 15-20 yıl sonrası uçak alımlarına (sonraki 1-2 yönetimin de) komisyonlarını şimdiden aldılar. Hep bana Rabbena ... 300-500

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komisyon ~ 5 yıl önce
siparişler bir an önce verilsin ki komisyonlar da bir an önce cebe girsin!!! belli olmaz makamdan ineriz sonra musluk kesilmeden dolduralım cebi!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan ~ 5 yıl önce
Yani diyorsunuz ki bundan önceki yönetimler de yıllarca komisyonları cukkaladılar... Yoksa onlar sizinle aynı zihniyetten ya da siyasi görüşten oldukları için almamışlar mıdır?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000