01 Haziran 2012, Cuma 16:12:01

TGS YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR

Turkish Ground Service (TGS) yenilenmeye devam ediyor.
  • ben senelerce tgs araçlarını motor yenilemesini yapanatölyeninsahibinin eşiyim eşim vefat ettikten sonra atölyeyi kapamadık .yine aynı titizlikle işlerimizi yapıyoruz . 32 senelik firmayız. gecen sene o bölümün başına getirilen bey kendi tanıdıkllarına işleri vermek için yapılanişlere hep bahaneler buldu.atölyelere aldığı kişiler motor toplamayı bilmiyorlar.ensonunda kazandı bizle çalışmaya son verildi.öksüzümün nafakasını kesen rahat lokma yiyebilecekmi acaba allaha havale ettim .aldığım her kuruşta alınteri vardı . aldığım bir kuruş bile benim için çok değerli .
  • s.a arkadaşlar tgsye baslıcam allah nasip ederse bavulcu olarak çalışma saati maaşla ilgili bilgi verebilecel arkadaş varmıydı?
  • hayırlı olsun birini daha zenngin ettiniz.
  • Tgs filosuna eni araçlar katılmış hayırlı ugurlu olsun Allah kazalardan belalardan korusun.Bu yogun operasyon bu hava alanının gerçeği belli,emin olunki uçak altı personelleri ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar üzerinde taşıdıkları tgs armalı tişörtleri emin olunki bırakın giymeyi elinize alıcagınızı sanmam derlerya alın teri bizimkisini tarif edemem.aynı anda bi posta başı kaçtane uçak alır personelleri o ucak sende bu uçak bende barkodcu bu ucak sende inanılmaz bi koşturmaca merkez zaten ucagı kapatmanı dört gözle bekler. kumanyayıda uçaktan ucaga geçerken yemeye çalışırsın.bunları herkez biliyor anlatmaya hiç gerek yok.Yanlız operasyona bu kadar hakkını veren emegini veren arkadaslara birazda yönetim olarak sizlerin ellinizi vicdanınıza koyarak zam vermeni dileğiyle...

Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığında kurulan TGS, her geçen gün yenilenmeye devam ediyor.

Atatürk Havalimanı merkezli yer hizmet kuruluşu Turkish Ground Service, filosunda bulunan araçları ve işçi dinlenme kafelerini yeniledi.

Şirketin, Atatürk Havalimanı B Kapısı olarak adlandırılan Teknik hangarların bulunduğu bölgede bulunan ofislerinin alt katındaki dinlenme salonu yepyeni bir görünüme kavuştu.

Ayrıca filosunda bulunan araçlarda da yeniliğe giden TGS artık önceliği bulunan bagajları Ford marka araçlarla taşıyacak.

Ford marka 27 minibüs alan TGS’nin bu araçlar haricinde, 4 adet Cobus 3000 model otobüs, 5 adet traktör aldığı öğrenilirken, 2 adet Cobus 3000 tipi otobüsün daha önümüzdeki günlerde filoya katılacağı belirtildi.

İŞTE TGS’NİN YENİLENEN DİNLENME SALONU VE YENİ ALINAN ARAÇLARI

TGS YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
ben senelerce tgs araçlarını motor yenilemesini yapanatölyeninsahibinin eşiyim eşim vefat ettikten sonra atölyeyi kapamadık .yine aynı titizlikle işlerimizi yapıyoruz . 32 senelik firmayız. gecen sene o bölümün başına getirilen bey kendi tanıdıkllarına işleri vermek için yapılanişlere hep bahaneler buldu.atölyelere aldığı kişiler motor toplamayı bilmiyorlar.ensonunda kazandı bizle çalışmaya son verildi.öksüzümün nafakasını kesen rahat lokma yiyebilecekmi acaba allaha havale ettim .aldığım her kuruşta alınteri vardı . aldığım bir kuruş bile benim için çok değerli .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rizeli ~ 4 yıl önce
s.a arkadaşlar tgsye baslıcam allah nasip ederse bavulcu olarak çalışma saati maaşla ilgili bilgi verebilecel arkadaş varmıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apron hayaleti ~ 6 yıl önce
hayırlı olsun birini daha zenngin ettiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pesimist ~ 6 yıl önce
Tgs filosuna eni araçlar katılmış hayırlı ugurlu olsun Allah kazalardan belalardan korusun.Bu yogun operasyon bu hava alanının gerçeği belli,emin olunki uçak altı personelleri ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar üzerinde taşıdıkları tgs armalı tişörtleri emin olunki bırakın giymeyi elinize alıcagınızı sanmam derlerya alın teri bizimkisini tarif edemem.aynı anda bi posta başı kaçtane uçak alır personelleri o ucak sende bu uçak bende barkodcu bu ucak sende inanılmaz bi koşturmaca merkez zaten ucagı kapatmanı dört gözle bekler. kumanyayıda uçaktan ucaga geçerken yemeye çalışırsın.bunları herkez biliyor anlatmaya hiç gerek yok.Yanlız operasyona bu kadar hakkını veren emegini veren arkadaslara birazda yönetim olarak sizlerin ellinizi vicdanınıza koyarak zam vermeni dileğiyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000