25 Haziran 2012, Pazartesi 08:06:10

TEMEL KOTİL'İN OĞLUEVLENDİ (FOTO HABER)

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil'in oğlu Bilal Kotil ile Hale İnan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.
  • Görmediğiniz bilmediğiniz şeyler için çok kesin konuşuyorsunuz. Helal kazanılan paranın ve dürüstlükle kazanılan makamı sorgulayamazsınız. Ben temel kotil için konuşuyorum tabi diğerleri beni ilgilendirmez. Yalan yanlış konuşup boş yere insanların günahına girmeyin. Gıybetin azabı oldukça büyüktür.
  • Su resimleri görunce Turkiyemizin geleceginin ne kadar karanlik oldugu insanin icini sizlatiyor.
  • 305 kisinin ve digerlerinin üzüntüsü ve ahi bir tarafta dururken , hicte mutluluklar dileyemeyecegim size efendiler ! Korkarım çocuklarınızdan ve 7 ceddinizden çıkacak bunların acısı .....
  • Rabbim mahcup etmesin....

 

Nikâhı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı törende, şahitlikleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın yaptı.

Törene çiftin ailesi, yakınları, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ile THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun da aralarında bulunduğu siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Törene Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da tebrik mesajı gönderdi.

TEMEL KOTİL'İN OĞLUEVLENDİ (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

thy ~ 6 yıl önce
Görmediğiniz bilmediğiniz şeyler için çok kesin konuşuyorsunuz. Helal kazanılan paranın ve dürüstlükle kazanılan makamı sorgulayamazsınız. Ben temel kotil için konuşuyorum tabi diğerleri beni ilgilendirmez. Yalan yanlış konuşup boş yere insanların günahına girmeyin. Gıybetin azabı oldukça büyüktür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 6 yıl önce
Su resimleri görunce Turkiyemizin geleceginin ne kadar karanlik oldugu insanin icini sizlatiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 6 yıl önce
305 kisinin ve digerlerinin üzüntüsü ve ahi bir tarafta dururken , hicte mutluluklar dileyemeyecegim size efendiler ! Korkarım çocuklarınızdan ve 7 ceddinizden çıkacak bunların acısı .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 6 yıl önce
Rabbim mahcup etmesin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000