25 Kasım 2012, Pazar 12:34:04

TEMEL KOTİL MÜJDEYİ VERDİ

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, özellikle işadamlarının uzun süredir beklediği müjdeli haberi açıkladı.
  • ......... Turizmin sayin yolculari kaptaniniz Temel Kotil karargahi tarafindan yanlis bilgilendirildigi icin hala ankaradan yapilan operasyondan bahsetmektedir. anadolu jet sunexe teslim edilmis Ankara kalesi dusmustur. o hala ankaradan operassyondan bahsetmektedir.
  • BU KADAR BAŞARI , BU KADAR KAR , BU KADAR BÜYÜME.2013 SENESİ İÇİN ARTIK MİLLETİ UĞRAŞTIRMADAN YILLIK BİR YÜZDE 12 MAAŞ ARTIŞI VERİRSİNİZ...
  • ankara ne ya. Cakma baskent. Bir an once istanbula havalimani yapilip hizmete acilmali.
  • sizlerin ve yandaslarinizin serveti buyuyor yalnizca,birde pinokyo burnunuz

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, “Amacımız Türkiye’nin bütün şehirlerini en azından günde iki sefer ile Ankara’ya bağlamaktır” dedi. 

THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, Batman Girişimci İşadamları Derneği’nin (BAGİAD) “Başarılı Yöneticiler-Batman İş Dünyası Buluşmaları” programına katıldı. Yeni kültür merkezinde Batmanlı işadamları ile bir araya gelen Kotil, Batman iş dünyası ve yöneticilerine THY’nin son yıllarda Türkiye’nin en büyük küresel markası haline geliş serüvenini, hizmet kalitesini Avrupa’nın en iyi seviyesine getirmesini, iş dünyası olarak bundan çıkarılabilecek dersleri ve iş dünyasına tavsiyelerini anlattı. Slayt eşliğinde yaptığı sunumunun ardından iş adamlarının sorularını cevaplayan Kotil, Batman’daki bir Ankara, bir İstanbul olan iki uçak sefer sayısını 4’de çıkarttıkları müjdesini verdi.
 
Amaçlarının havaalanı bulunan tüm illerde uçak seferlerini iki ile Ankara’ya bağlamak olduğunu söyleyen Kotil, Ocak 2013 itibari ile Batman-Ankara ve Batman-İstanbul’a günde iki sefer yapılacağını belirtti. Kotil, “Diğer havayolları da buraya uçuyor. Türk Hava Yolları olarak İstanbul’a ve Ankara’ya günde iki sefer olarak Ocak ayında bağlıyoruz. Batman ekonomisi güçlü olan bir şehir, inşallah daha sonraki yıllarda daha çok sefer yaparız. Bizim şu andaki yaklaşımımız Türkiye’nin bütün şehirlerini en azından günde iki sefer ile Ankara’ya bağlamaktır. Kapasiteyi artırıyorsak bu da fiyatlar üzerinde baskı yapacak. Biz çok iyi tüccarız. Tüccarlığımızla ilgili piyasaya durmadan fazla mal sürüyoruz. Fiyatları yukarıdan belirli bir noktaya çekmiyoruz, arz-talep olsa da yine de sınırlandırıyoruz. Çok iyi büyüyoruz. Bu sene yurt dışı yolcuda yüzde 18 büyüdük, business yolcuda yüzde 35 büyüdük, transfer yolcuda yüzde 47 büyüdük. Çok hızlı büyüyoruz. Buna rağmen yetmiyor, bu da Allah’ın bereketidir” dedi. 
 
Program, plaket ve hediye takdimi ile sona erdi.
TEMEL KOTİL MÜJDEYİ VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Ankara istikametinden gelip batman istikametine gitmekte olan ~ 5 yıl önce
......... Turizmin sayin yolculari kaptaniniz Temel Kotil karargahi tarafindan yanlis bilgilendirildigi icin hala ankaradan yapilan operasyondan bahsetmektedir. anadolu jet sunexe teslim edilmis Ankara kalesi dusmustur. o hala ankaradan operassyondan bahsetmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MEMURADA BÜYÜMEDEN PAY DÜŞER İNŞALLAH ~ 5 yıl önce
BU KADAR BAŞARI , BU KADAR KAR , BU KADAR BÜYÜME.2013 SENESİ İÇİN ARTIK MİLLETİ UĞRAŞTIRMADAN YILLIK BİR YÜZDE 12 MAAŞ ARTIŞI VERİRSİNİZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
ankara ne ya. Cakma baskent. Bir an once istanbula havalimani yapilip hizmete acilmali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pinokyo ~ 5 yıl önce
sizlerin ve yandaslarinizin serveti buyuyor yalnizca,birde pinokyo burnunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000