02 Mart 2009, Pazartesi 17:05:05

TEMEL KOTİL İSTANBUL'A DÖNDÜ

Cumartesi gecesi Amsterdam’a giden Temel Kotil, İstanbul’a döndü…
  • Keske bindigin ucak düsseydi kotil?
  • Çok erken gitmiş hasta ziyaretine Temel Kotil. Ne demiş hasta yakınlarına? Yoksa First Class Hizmetlerinden mi bahsetmiş. First Class hizmeti vereceklerine insanları güvenli uçarma hizmetini öğrensinler. THY şu an herhalde güvenilirliği yerli bir. Buna çok sevindim. Neden mi? THY bir devlet kuruluşu değil mi? Bir devlet hizmet verirken en ucuz bir şekilde vatandaşına hizmet vermesi sosyal devlet olmanın bir ilkesi değil mi?Ama Türkiye'de en pahalı hava yolu THY. Yani "Devlet Kendi Vatandaşını Yüksek FiyataUçuruyor" Dünyanın hiç bir yerinde yoktur böyle bir şey. Kaldıki bu hava yolu vatandaşının vergileriyle kurulmuş. Yani Devlete hem vergi vereceğim hemde kazıklanacağım.
  • DÜKKAN SENİN AMA ELİMİZDEKİ MALZEME BU.
  • şu adamın bitane normal resmini göremeyeceğiz.sürekli kaymış bi tip halinde.gözler kapandı kapanacak.Aç şu gözlerini Temel KOTİL aç.kaç gün geçti kazadan ve nihayet lütfedebildin.gittin geldin ama yine birşey görememişsin anlaşılan.

Amsterdam’da yaşanan elim uçak kazasında yaralanan yolcuları ziyaret etmek amacıyla Amsterdam’a giden THY Genel Müdürü Temel Kotil, bugün 16.25’de İstanbul’a döndü.

VIP salonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kotil şunları kaydetti: “Yaralı olan yolcularımızı ve teknik ekimizi ziyaret ettik. Yolcuların durumları iyi, bir problem yok ve ciddi bir durum söz konusu değil. Oradaki arkadaşlarımız, buradaki ve Amsterdam’daki makamlarımız gerekli çalışmaları ellerinden geldiğince yapıyor. Rapor konusunda bir gelişme yok, o nedenle raporla ilgili şimdilik konuşmak doğru olmaz” dedi.

Temel Kotil, açıklamalarının ardından makam aracıyla VIP salonundan ayrıldı.

Kotil'in açıklaması sırasında söylediği '...elhamdulillah hepsi iyi durumda...' cümlesinin devamı saat 20:00'de Airport TV Ana Haber'de...


Temel Kotil

TEMEL KOTİL İSTANBUL'A DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Misafir ~ 9 yıl önce
Keske bindigin ucak düsseydi kotil?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çok erken gitmiş hasta ziyaretine Temel Kotil. Ne demiş hasta yakınlarına? Yoksa First Class Hizmetlerinden mi bahsetmiş. First Class hizmeti vereceklerine insanları güvenli uçarma hizmetini öğrensinler. THY şu an herhalde güvenilirliği yerli bir. Buna çok sevindim. Neden mi? THY bir devlet kuruluşu değil mi? Bir devlet hizmet verirken en ucuz bir şekilde vatandaşına hizmet vermesi sosyal devlet olmanın bir ilkesi değil mi?Ama Türkiye'de en pahalı hava yolu THY. Yani "Devlet Kendi Vatandaşını Yüksek FiyataUçuruyor" Dünyanın hiç bir yerinde yoktur böyle bir şey. Kaldıki bu hava yolu vatandaşının vergileriyle kurulmuş. Yani Devlete hem vergi vereceğim hemde kazıklanacağım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
DÜKKAN SENİN AMA ELİMİZDEKİ MALZEME BU.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
şu adamın bitane normal resmini göremeyeceğiz.sürekli kaymış bi tip halinde.gözler kapandı kapanacak.Aç şu gözlerini Temel KOTİL aç.kaç gün geçti kazadan ve nihayet lütfedebildin.gittin geldin ama yine birşey görememişsin anlaşılan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000