20 Haziran 2012, Çarşamba 08:44:58

TEMEL FIKRASI GİBİ BİR BAKAN

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Yılmaz, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in rötara sebep olduğunu ifade ederek, protesto yapan yolcuları kutladı.
  • operasyonel sebeplerden dolayı olan gecikmelerde nicedir bakanlar uçuşa geç giriyor sevgili yalakalar? ar namus kalmamış kuçuk kafanızla yaladıgınız bakanları savunmaya calısmayın. kapı kapalı bıle degıl bakan gırıp cıkıyor. yalan soylemek muslumanlıkta varmı bademler?
  • 20 dk bekletmis bence gensoru yapilsin.belki hükümet düser?
  • Ya bakanın bu işte gerçekten hiç bir kabahati yoksa ne olacak. Utanacak mısınız? Eleştirdiğiniz insanlardan hiç bir farkınız yok.
  • Nasil olduda bakanin inmesine izin verdil THY protesto yapmak yasak ben THY'NİN YOLCULARİ İNDİRMESİNİ BEKLERDİM KOSKOCA BAKANLARİNİ NASİL PROTESTO EDERSİNİZ :) Yakinda yeni yasa geliyor arkadaslar "THY UCAKLARİNDA YOLCULARİN PROTESTO HAKKİ YOKTUR PROTESTO EDENLER DERHAL KARA LİSTEYE ALİNİP UCUS YAPMALARİ ENGELLENECEKTİR" bu yonetimden bu hukumetten bunu bekliyoruz hadi cabuk derhal yasayi 1 gecede cikarip onaylatin.

 

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, “ölümsüz siyasetçiler listesine” adını yazdırmak konusunda hızla ilerliyor. Ama ne yazık ki bu listeye girmesi, önemli icraatlar yapmış ve memleketin asayişini süt liman yapmış olmasına değil, bir tür Temel fıkrası olmasından kaynaklanacak.

Son yaşanmış fıkrası da şu:
İçişleri Bakanı Şahin, Trabzon’da sefer saatinden 20 dakika sonra bindiği uçakta yolcuların alkışlı protestosuyla karşılaştı. Bunu tezahürat sanan Şahin el kaldırıp teşekkür etti, ancak protesto edildiğini anlayınca uçaktan indi ve başka bir uçakla Ankara’ya döndü.

Tiyatro salonuna, oyunun başlama vaktinden 2 saat geç gelip, yerine oturur oturmaz perdenin açıldığını görünce yanındakilere “tam zamanında geldik” diyen diktatör fıkrasına benzer bir durum.

“Uçakların seferlerini geciktirdiler, yolcuları rahatsız ettiler” diyerek demokratik protesto haklarını kullanan THY çalışanlarını kapının önüne koyan THY yöneticileri elbette bu nedenle bakanı kara listeye alacak da değiller.

Nitekim hemen açıklama yapmışlar: Uçak operasyonel nedenlerle gecikti, bakanın suçu yoktur!

Trabzon–Ankara uçağının yolcularını da buradan kutlamak isterim. Günün birinde bütün uçakların yolcuları kuzu gibi beklemek yerine, uçağı geciktiren bakanları böyle protesto ederlerse, günün birinde bu zırvadan da kurtulmuş olacağız!

(Hürriyet)

TEMEL FIKRASI GİBİ BİR BAKAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

prometheus ~ 6 yıl önce
operasyonel sebeplerden dolayı olan gecikmelerde nicedir bakanlar uçuşa geç giriyor sevgili yalakalar? ar namus kalmamış kuçuk kafanızla yaladıgınız bakanları savunmaya calısmayın. kapı kapalı bıle degıl bakan gırıp cıkıyor. yalan soylemek muslumanlıkta varmı bademler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazmayip ne yapacak? ~ 6 yıl önce
20 dk bekletmis bence gensoru yapilsin.belki hükümet düser?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Ya bakanın bu işte gerçekten hiç bir kabahati yoksa ne olacak. Utanacak mısınız? Eleştirdiğiniz insanlardan hiç bir farkınız yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) sasirdim ~ 6 yıl önce
Nasil olduda bakanin inmesine izin verdil THY protesto yapmak yasak ben THY'NİN YOLCULARİ İNDİRMESİNİ BEKLERDİM KOSKOCA BAKANLARİNİ NASİL PROTESTO EDERSİNİZ :) Yakinda yeni yasa geliyor arkadaslar "THY UCAKLARİNDA YOLCULARİN PROTESTO HAKKİ YOKTUR PROTESTO EDENLER DERHAL KARA LİSTEYE ALİNİP UCUS YAPMALARİ ENGELLENECEKTİR" bu yonetimden bu hukumetten bunu bekliyoruz hadi cabuk derhal yasayi 1 gecede cikarip onaylatin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000