12 Nisan 2014, Cumartesi 09:40:04

TEKNİK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ İSMAİL DEMİR NEREYE ATANDI?

Savunma Sanayii Müsteşarlığı'na THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü İsmail Demir atandı.
  • karadenızlıler thy yı batırdınız her boka bulastı kotıl ve ekibi 40 yıl hızmet yapanlara bu gun altın plaket ertesı gunu emekli ettniz namusuylan arıylan calısanada her turlu pısligi attınız adam terfı ettı ısnız gucunuz fıtne fucur sız zannedın karda thy dunyanın zararındasınız karadenızlı ekı hep kendı cıkarına calısıyor okadar işçinin hakkınıda yiyiyorsunuz allah effetsin sizleri baskada bir sey demiyorum ben
  • Yıldız Savaşları başlasın
  • Bu göreve atanmasında Numan Kurtulmuş etkili olduğu söylenmekdedir. Doğruluk derecesi varmı? AKP genel başkanlığına hazırlanan Kurtulmuş partideki etkinliğini göstermeye başladımı?
  • Prof. ünvanını hangi Ünv.'de aldı Temel Kotil neden o Ünvana ulaşamadı, Cemaat bağlantıları daha etkilimi? Yanında çalışanlara görev verip kurumlar hakkında araştırma yapıp bunu kullanmış olabilirmi?

Geçtiğimiz günlerde 10 yıldır Savunma Sanayii Müsteşarlığı görevini yürüten Murad Bayar'ın görevden alınması ile boşalan Müsteşarlık görevine beklenen atama yapıldı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ile Müsteşarlık görevine Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. İsmail Demir getirildi.

İSMAİL DEMİR KİMDİR?
1960 yılında Elazığ'da doğan Demir, 1982 yılında İTÜ'den Uçak Mühendisi olarak mezun oldu. Uludağ ve İstanbul Teknik Üniversiteleri'nde 2 yıl Araştırma görevliliği sonrasında ABD'ye Yüksek Lisans ve Doktora öğrenimi için gitti. 1992'den 2003 yılına kadar Suudi Arabistan, ABD ve Kanada'da çeşitli üniversite ve araştırma kurumlarında görev yaptı. 1997'de Uçak Elemanları ve Malzemesi dalında Doçentlik ünvanı aldı. 2003 yılı sonunda Eğitim Başkanı olarak Turkish Technic'de göreve başladı. Demir, evli ve dört çocuk babası. 

TEKNİK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ İSMAİL DEMİR NEREYE ATANDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

sbs ~ 11 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yıldız Savaşları başlasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MT ~ 3 yıl önce
Bu göreve atanmasında Numan Kurtulmuş etkili olduğu söylenmekdedir. Doğruluk derecesi varmı? AKP genel başkanlığına hazırlanan Kurtulmuş partideki etkinliğini göstermeye başladımı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şİ ~ 3 yıl önce
Prof. ünvanını hangi Ünv.'de aldı Temel Kotil neden o Ünvana ulaşamadı, Cemaat bağlantıları daha etkilimi? Yanında çalışanlara görev verip kurumlar hakkında araştırma yapıp bunu kullanmış olabilirmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000