29 Şubat 2012, Çarşamba 18:20:07

TALPA'DAN OTORİTE'YE ZİYARET

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği'nin (TALPA) yeni yönetimi, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Peki ziyarette neler konuşuldu?
  • Borçlar kanununa tabi olan pilotların yeni yapılması gereken hava iş yasasına tabi olması yönünde gayretlerin oluşturulması Talpanın yapabileceği en önemli ve en iyi iş olur. Level 4 sınavına 2008 yılı sonrası lisans alanlarda 2008 yılı öncesi lisans alanlarla aynı zamanda girmelidir. Ayrımcılık olmamalıdır.Sana 2 yıl müsade ingilizceni geliştir ama sana 2 yıl müsade yok gibi olmamalıdır.
  • boş konuşmak böyle birşey olsa gerek...
  • ARKADAŞLAR ACELE ETMEYELİM YENİ TALPA YÖNETİCİLERİNE BİRAZ ZAMAN TANIYALIM TENKİD ETMEK YETMEZ BİZZAT ZİYARET EDEREK PROJELERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ YÜZ YÜZE SUNUN SİZLERDE İŞİN UCUN DAN TUTUN YAŞLI BİR AĞABEYİNİZ OLARAK SÖYLÜYORUM EMNİYETLİ UÇUŞLAR DİLİYORUM
  • havacılığımız büyük gelişme içinde!her şey süper!hedeeee hödööö...havacılığın, pilotluğun, uçucu personelin ne olduğu ile ilgili bir kanunuz var mı?yok...tıssssssssssssssssss!boş işlerle uğraşmaya devam edin.sonra da oturup ağlayın!aynı tas aynı hamam!
Geçtiğimiz Ocak ayında TALPA'nın yeni başkanı seçilen Gürcan Mantı, SHGM'yi ziyaret etti.

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen TALPA 7. Olağan Genel Kurulu'nda 148 oy alarak başkanlık koltuğunu Muzaffer Özaçar'dan devralan Türk Hava Yolları (THY) A340 Tip Eğitim eski müdürü Gürcan Mantı, bugün yönetimi ile birlikte Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nü (SHGM) ziyaret etti.

TALPA'nın yeni yönetimi, SHGM'ye yaptığı ziyarette yeni yönetimin hedeflerini, pilot dil sınavlarını ve SHGM ile yapılacak işbirliği konularını ele aldı.

TALPA Başkanı Gürcan Mantı, daha sonra dil sınavlarının yapıldığı salonu ve sistemi inceledi.TALPA'DAN OTORİTE'YE ZİYARET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
Borçlar kanununa tabi olan pilotların yeni yapılması gereken hava iş yasasına tabi olması yönünde gayretlerin oluşturulması Talpanın yapabileceği en önemli ve en iyi iş olur. Level 4 sınavına 2008 yılı sonrası lisans alanlarda 2008 yılı öncesi lisans alanlarla aynı zamanda girmelidir. Ayrımcılık olmamalıdır.Sana 2 yıl müsade ingilizceni geliştir ama sana 2 yıl müsade yok gibi olmamalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
boş konuşmak böyle birşey olsa gerek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ARKADAŞLAR ACELE ETMEYELİM YENİ TALPA YÖNETİCİLERİNE BİRAZ ZAMAN TANIYALIM TENKİD ETMEK YETMEZ BİZZAT ZİYARET EDEREK PROJELERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ YÜZ YÜZE SUNUN SİZLERDE İŞİN UCUN DAN TUTUN YAŞLI BİR AĞABEYİNİZ OLARAK SÖYLÜYORUM EMNİYETLİ UÇUŞLAR DİLİYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
havacılığımız büyük gelişme içinde!her şey süper!hedeeee hödööö...havacılığın, pilotluğun, uçucu personelin ne olduğu ile ilgili bir kanunuz var mı?yok...tıssssssssssssssssss!boş işlerle uğraşmaya devam edin.sonra da oturup ağlayın!aynı tas aynı hamam!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000