22 Ekim 2013, Salı 12:50:07

TALPA SESSİZLİĞİNİ BOZUYOR!

TALPA (Türkiye Havayolu Pilotları Derneği), yarın bir basın toplantısı düzenleyecek...
  • TALPA SEN KUMDA OYNAMAYA DEVAM ET SENIN İŞİN DEĞIL BUNLAR... SEN HÜKÜMETE VE THY YÖNETIMINE ŞİRİNLİK YAP KI KOLTUĞUNDA RAHAT OTURASIN... BIR PILOT OLARAK HİÇ BIR YARARINI GÖRMEDIM BARI GÖLGE ETME...
  • Nedense adinizi ilk defa duyuyorum sayin yigit .. 70 gun neredeydiniz .. simdi pilotlarımizin kurtarilmasindan herkes nemalanmaya calisacak .. saga'daki ispanyol pilot öldürüldugunde talpanin sesi çıkmış miydi .. tabi ki hayir .. bu olayda cikti mi .. cevap .. yine hayir ..
  • SHT-6A bir gecede değişti sessizliğini bozmadı, Turkuaz batıyor dedik sesizliğini bozmadı, SKY batıyor maaşları alamıyoruz dedik sessizliğini bozmadı, Türkiye yabancı çiftliği oluyor dedik, sessizliğini bozmadı, Elin yabancısı lise mezunu THY'de uçuyor dedik, sessizliğini bozmadı, lisanslarına level 6 alıyorlar, burada SHGM'nin ağzına bakıyoruz dedik, sessizliğini bozmadı. Nerelerde ne yatılar yapıldı, Kabil'de bir pilot öldürüldü, sessizliğini bozmadı. SHGM'de lisanslarımız haftalarca bekliyor aman bir çare dedik, sessizliğini bozmadı. İki arkadaşımız kaçırıldı, çıkın bir şey söyleyin dedik, sessizliğini bozmadı. Şimdi karşıda muhatap yok; sessizliğini bozuyormuş! Vaktimizi harcamayın. TALPA başkanı hiçbir kurumda çalışmayan, aktif, ingilizcesi olan bir arkadaşımız olursa ne ala, yoksa boşuna daha yazarız çizeriz.
  • Murat yigit sana ne? Adam yazmis ve bence hatiri sayilir miktarda kisi boyle de dusunuyor, birak millet gorusunu soylesin!, seninde milleti elestirmek yerine gorusun varsa onu yaz , okuruz onu da

TALPA (Türkiye Havayolu Pilotları Derneği) Lübnan'da kaçırılan ve Cumartesi günü serbest bırakılan THY pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca'nın katılımıyla yarın bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

TALPA açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

TALPA (Türkiye Havayolu Pilotları Derneği)  Yönetim Kurulu,  Lübnan’da  kaçırılan ve serbest bırakılan Türk Hava Yolları pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca ‘nın katılımıyla   23.10. 2013 Çarşamba günü (yarın),  Saat:11.00’de Titanic Port Hotel Bakırköy’de  basın toplantısı düzenlenecektir.

                                  

TALPA SESSİZLİĞİNİ BOZUYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
TALPA SEN KUMDA OYNAMAYA DEVAM ET SENIN İŞİN DEĞIL BUNLAR... SEN HÜKÜMETE VE THY YÖNETIMINE ŞİRİNLİK YAP KI KOLTUĞUNDA RAHAT OTURASIN... BIR PILOT OLARAK HİÇ BIR YARARINI GÖRMEDIM BARI GÖLGE ETME...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cesur Yigit ~ 5 yıl önce
Nedense adinizi ilk defa duyuyorum sayin yigit .. 70 gun neredeydiniz .. simdi pilotlarımizin kurtarilmasindan herkes nemalanmaya calisacak .. saga'daki ispanyol pilot öldürüldugunde talpanin sesi çıkmış miydi .. tabi ki hayir .. bu olayda cikti mi .. cevap .. yine hayir ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alo anlaşılmadı ~ 5 yıl önce
SHT-6A bir gecede değişti sessizliğini bozmadı, Turkuaz batıyor dedik sesizliğini bozmadı, SKY batıyor maaşları alamıyoruz dedik sessizliğini bozmadı, Türkiye yabancı çiftliği oluyor dedik, sessizliğini bozmadı, Elin yabancısı lise mezunu THY'de uçuyor dedik, sessizliğini bozmadı, lisanslarına level 6 alıyorlar, burada SHGM'nin ağzına bakıyoruz dedik, sessizliğini bozmadı. Nerelerde ne yatılar yapıldı, Kabil'de bir pilot öldürüldü, sessizliğini bozmadı. SHGM'de lisanslarımız haftalarca bekliyor aman bir çare dedik, sessizliğini bozmadı. İki arkadaşımız kaçırıldı, çıkın bir şey söyleyin dedik, sessizliğini bozmadı. Şimdi karşıda muhatap yok; sessizliğini bozuyormuş! Vaktimizi harcamayın. TALPA başkanı hiçbir kurumda çalışmayan, aktif, ingilizcesi olan bir arkadaşımız olursa ne ala, yoksa boşuna daha yazarız çizeriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana ne ~ 5 yıl önce
Murat yigit sana ne? Adam yazmis ve bence hatiri sayilir miktarda kisi boyle de dusunuyor, birak millet gorusunu soylesin!, seninde milleti elestirmek yerine gorusun varsa onu yaz , okuruz onu da

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000