06 Nisan 2013, Cumartesi 16:44:01

SUNEXPRESS'TEN YAZ ATAĞI

Nisan ayından itibaren başlayan yaz dönemiyle 3 milyon 240 bin koltuğu yolcularına sunacağını duyuran SunExpress, yeni imkanlarıyla da Avrupa-Anadolu arası yolcu taşımacılığında hedef büyütüyor.
  • Sunexpressin KKTC seferleri ne yazık ki patladı. Demiştik kıbrısı size yedirmezler diye değil mi ? Ercan da yolcusuna fırça atan havayolu olarak tarihe geçtiniz.
  • Trabzon İstanbul seferini artıracaklarına kaldırdılar, İstanbula bir kaç kez uçumuştuk memnunduk ama kaldırılması en kolay yol olmuş
  • saw-almanya uçuşlarını izmire kaydırması hiç olmadı!
  • öküzleşmenin anlamı yok insan taklidi yap becerebilirsen, adam sanalım

Türk Hava Yolları ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress'in 2013 yaz döneminde de Türkiye'ye en fazla yolcu taşıyan havayolu şirketi olma hedefinde yaz sezonu için bütün hazırlıklarını tamamladığı duyuruldu. Şirketin Frankfurt Havalimanı yakınlarındaki genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında 2012'de yüksek yakıt fiyatları, havalimanı ücretlerindeki artışlar ve talepteki daralmaya rağmen SunExpress'in 7,65 milyon yolcu taşıdığı, gelirlerinin de yüzde 15 artarak 770 milyon Euro'ya ulaştığı kaydedildi.

Basın toplantısında konuşan SunExpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, aynı başarıyı bu sene de tekrarlamak için bütün hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek, “SunExpress, 31 Mart'ta başlayacak 2013 yaz tarifesinde, Türkiye ile Almanya, Almanya ile Mısır ve iç hatlarda haftada 800 uçuş gerçekleştirecek. Türkiye ile Almanya üzerinde uzmanlaşmış olan SunExpress bu yaz, Türkiye'nin, Anadolu kentleri, İstanbul, Antalya ve İzmir ile beraber, 12 şehrinden Almanya'nın 19 kentine haftada 220'den fazla direk uçuş gerçekleştirecek. Otuz Boeing 737-800'den oluşan filomuzla, bu yaz sezonunda iç hatlarda ise, Antalya, İzmir ve İstanbul'u, Anadolu'da Adana, Batman, Kayseri, Trabzon ve Van gibi 12 kente bağlayarak haftada 300'e yakın uçuş gerçekleştireceğiz.” dedi. Aydın, her iki ülkeyi, yolcuları ve eğilimlerini çok iyi bildiklerini vurgulayarak, SunExpress'in 1989'da kurulduğu günden bu yana Türkiye ile Almanya arasında en fazla uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi olduğunu da kaydetti.

AVRUPA'DAN HER GÜN İZMİR ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN HER YERİNE UÇUŞ

Avrupa‘dan her gün İzmir aktarmalı Anadolu'nun herhangi bir kentine uçmanın mümkün olduğunu belirten Server Aydın, Almanya'nın birçok kentinden Anadolu'nun birçok kentine olan direkt uçuşların da devam edeceğini söyledi. Vatandaşlardan gelen taleple, Almanya'dan Antalya, Bodrum ve Dalaman dışı Türkiye seyahatlerinde bagaj hakkını 20 kg'dan 30 kg'a çıkardıklarını, Aralık'tan itibaren bütün uluslararası uçuşlarda uçak içi satışların yanı sıra ücretsiz sandviç, kek ve su uygulamasının başladığını da sözlerine ekledi.

AYDIN: REKLAM FİLMİMİZ BİZİ, TÜRK HALKINI ANLATIYOR

SunExpress'in son günlerde ekranlarda olan reklam filminin Türk halkını çok iyi yansıttığı için büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Server Aydın, “Reklam filmimiz inanılmaz bir ilgi gördü. Bu bizi de çok mutlu etti. Bu reklam filminin senaryosunu okuduğumda ilk aklıma gelen şey bizi, bizim insanımızı çok iyi yansıttığıydı. O yüzden buna tamam dedik ve bu reklam filmini çektirdik. Bizi çok iyi anlatan, kendi içimizden bir reklam filmi oldu. O yüzden de buradaki vatandaşlarımız tarafından beğenildi. Şimdi aynısını Türkiye için hazırlatıyoruz.” dedi.

SUNEXPRESS'TEN YAZ ATAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Sun ~ 5 yıl önce
Sunexpressin KKTC seferleri ne yazık ki patladı. Demiştik kıbrısı size yedirmezler diye değil mi ? Ercan da yolcusuna fırça atan havayolu olarak tarihe geçtiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ibikoglu ~ 5 yıl önce
Trabzon İstanbul seferini artıracaklarına kaldırdılar, İstanbula bir kaç kez uçumuştuk memnunduk ama kaldırılması en kolay yol olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
saw-almanya uçuşlarını izmire kaydırması hiç olmadı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı'ya ~ 5 yıl önce
öküzleşmenin anlamı yok insan taklidi yap becerebilirsen, adam sanalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000