13 Ocak 2012, Cuma 08:30:29

SUNEXPRESS'TEN SONRA THY'DE DE İKRAM EDİLECEK

Aydın İnciri için kısa bir tanıtım filmi çekildi...
  • evet şirketin karına zararına ortağım.elimde thy hisseleri var.söyleyin bakalım 1,5 yılda şirket hisseleri neden 6 küsür tl ye 2 tl ye indi ve bu kadar büyük zararlar geldi ? vatandaş ve hissedar olarak size soruyorum.lütfen cevaplarmısınız ? iyi yönetilen bir şirket bu durumda mı olur ?
  • gerçekleri duymak sizin işinize hiç gelmiyor ama gerçekler maalesef çok acı.thy milli havayolumuz olduğuna göre görüşlerini tabii ki söyleyecek her vatandaşı bu ülkenin senin kadar.senin çok başarılı dediğin,toz kondurmadığın tepeden inme torpilli yöneticilerinin thy 'yi batırmalarına az kaldı.şirket rekor zararda,uçuş güvenliğinde dünyada en sonlarda,yolcu doluluk oranları çok aşağılarda.sen hala onlara güvenmeye devam et.görünen köy kılavuz istemez,gerçekler ortada.bu tatlı rüyadan uyanın artık.
  • sana ne zarardan kardan ortakmısın THY mize biz yöneticilerimize güveniyoruz.
  • finduk,incir falan derken THY'nin zararı aldı başını gitti.bırakın bu lüzumsuz işleri de önce zararları kapatın bi zahmet........
"Aydın İnciri" ile ilgili kısa tanıtım filmi çekerek internet ortamında tıklanma rekorları kıran Aydınlı Yönetmen Kerem Sarı, Oyuncular Coşkun Kemer, Togay Ünlü ile filmin müziğini yapan Vehbi Can Uyaroğlu'na Aydın Ticaret Odası tarafından teşekkür plaketi verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu ise, "Aydın İnciri için Odamız yıllardır çalışmalar yapmaktadır. Bu konuda attığımız ilk önemli adım Aydın İnciri'nin coğrafi işaret tescilidir. Geçtiğimiz yıllarda Sun Expres ile bir anlaşma yaparak 36 bin yolcuya incirimizi ikram ettik. Şimdi de THY'nın dış hatlarda 24 ayrı uçuş noktasına yapılan uçuşlarda yine Aydın İnciri ikram edilecek. Sizin de Aydın İnciri'nin tanıtımına yönelik amatör ruh, fakat profesyonel anlayışla ve güzellik katan yerel şivemizle hazırladığınız tanıtım filminizi izlediğimde çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyor, sizleri kutluyorum" diye konuştu.
SUNEXPRESS'TEN SONRA THY'DE DE İKRAM EDİLECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
evet şirketin karına zararına ortağım.elimde thy hisseleri var.söyleyin bakalım 1,5 yılda şirket hisseleri neden 6 küsür tl ye 2 tl ye indi ve bu kadar büyük zararlar geldi ? vatandaş ve hissedar olarak size soruyorum.lütfen cevaplarmısınız ? iyi yönetilen bir şirket bu durumda mı olur ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gerçekleri duymak sizin işinize hiç gelmiyor ama gerçekler maalesef çok acı.thy milli havayolumuz olduğuna göre görüşlerini tabii ki söyleyecek her vatandaşı bu ülkenin senin kadar.senin çok başarılı dediğin,toz kondurmadığın tepeden inme torpilli yöneticilerinin thy 'yi batırmalarına az kaldı.şirket rekor zararda,uçuş güvenliğinde dünyada en sonlarda,yolcu doluluk oranları çok aşağılarda.sen hala onlara güvenmeye devam et.görünen köy kılavuz istemez,gerçekler ortada.bu tatlı rüyadan uyanın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sana ne zarardan kardan ortakmısın THY mize biz yöneticilerimize güveniyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
finduk,incir falan derken THY'nin zararı aldı başını gitti.bırakın bu lüzumsuz işleri de önce zararları kapatın bi zahmet........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000