13 Temmuz 2011, Çarşamba 13:00:00

SORUN YOLCUDA MI, MEYDANDA MI ŞİRKETLERDE Mİ?

AirportHaber yazarlarından Doç. Dr. Korhan Oyman, bu haftaki köşesinde rötarlara değindi...
  • Sayın Doç. Dr. Korhan OYMAN 'ının bu soruyu sorması bile hata sorun nerde olucakki biz muasır medeniyetler seviyesine geldikmi offf offf. Olayı şöyle özetliyebilirim ; Personel : Beyefendi pistte buzlanma var uçağınız bu yüzden 1 saat gecikmeli. Yolcu : Auaeuzzuieazuiea Senin A.... kafani gözini vururim le aahaa bu kaldirmiyo uçağı kafasini gözini dağıtin.
  • Tavuk yumurta klasigi. Tamamen haklisiniz..... Ayrica otomobil ariza yaptigi zaman saga emniyet seridine cekip cekici cagirirsiniz. Ucak havada bozuldugu zaman... Hey Kaptan, cek sagdaki bulutun uzerinemi olacak...!!!! Hic zannetmiyorum sonucunuda dusunmek bile istemiyorum...:((
  • Korhan Hocam, öncelikle Sabihadan selamlar. Bu konu başlığınız tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan çıkar lafına çok benziyor. Üçlü kombinasyonda her tarafın suçu var.Başta eğitim.Özellikle doğuştan gelen kültürel eğitim.Pet'ime 4 aylıktan itibaren HAYIR'ı öğrettim şu anda 3 yaşında, hayır dediğim zaman akan sular durur.Beklemesini bilmiyoruz, agresifiz,heyacanlıyız, kurallara uymuyoruz, uyanlara kızıyoruz.Çünkü, böyle gördük ve yasadık.Bir fırın kuyruğunda bile önümüzdekilere yada satıcıya'' hadi kardeşim,çabuk olsana'' v.s şekilde davranan insanların uçak 30 dak geciktiğinde neler yapabilecekleri zaten ortada....Düzelir mi? Düzelmez mi? Aslında bunu konuşmamız gerekir.
  • o zaman yer personeline çatın uçucu ekibe değil
Yolcuların bu konuda çok agresifleştiği ve bazen tartışmaların çıkmasına neden olan rötarlar konusunda kimi zaman havalimanından dolayı kimi zaman da şirketler nedeniyle gecikmeler yaşanıyor.

Tatil için Türkiye'ye gelen Korhan Oyman, JFK'dan kalkan THY uçağıyla 2 saatlik bir rötarın ardından Türkiye'ye geldiğini ve bunun çok olağan olduğundan bahsetmiş.Özellikle Amerika'da sık sık yaşanan bu duruma Türkiye'de farklı bakıldığına dikkat çeken Oyman, köşesinde konuyu şöyle açıkladı...

KORHAN OYMAN'IN YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ...
SORUN YOLCUDA MI, MEYDANDA MI ŞİRKETLERDE Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın Doç. Dr. Korhan OYMAN 'ının bu soruyu sorması bile hata sorun nerde olucakki biz muasır medeniyetler seviyesine geldikmi offf offf. Olayı şöyle özetliyebilirim ; Personel : Beyefendi pistte buzlanma var uçağınız bu yüzden 1 saat gecikmeli. Yolcu : Auaeuzzuieazuiea Senin A.... kafani gözini vururim le aahaa bu kaldirmiyo uçağı kafasini gözini dağıtin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tavuk yumurta klasigi. Tamamen haklisiniz..... Ayrica otomobil ariza yaptigi zaman saga emniyet seridine cekip cekici cagirirsiniz. Ucak havada bozuldugu zaman... Hey Kaptan, cek sagdaki bulutun uzerinemi olacak...!!!! Hic zannetmiyorum sonucunuda dusunmek bile istemiyorum...:((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Korhan Hocam, öncelikle Sabihadan selamlar. Bu konu başlığınız tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan çıkar lafına çok benziyor. Üçlü kombinasyonda her tarafın suçu var.Başta eğitim.Özellikle doğuştan gelen kültürel eğitim.Pet'ime 4 aylıktan itibaren HAYIR'ı öğrettim şu anda 3 yaşında, hayır dediğim zaman akan sular durur.Beklemesini bilmiyoruz, agresifiz,heyacanlıyız, kurallara uymuyoruz, uyanlara kızıyoruz.Çünkü, böyle gördük ve yasadık.Bir fırın kuyruğunda bile önümüzdekilere yada satıcıya'' hadi kardeşim,çabuk olsana'' v.s şekilde davranan insanların uçak 30 dak geciktiğinde neler yapabilecekleri zaten ortada....Düzelir mi? Düzelmez mi? Aslında bunu konuşmamız gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o zaman yer personeline çatın uçucu ekibe değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000