08 Aralık 2010, Çarşamba 13:46:28

ŞİKAGO UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Şikago seferini yapan bir yolcu uçağında dün üzücü bir olay gerçekleşti.
  • okyanus uzerinde vefat ettigini nereden biliyorsun bu suclama olmuyormu
  • merhumla hangi profiler arkadaş mülakat yaptı??
  • Yanındamıydın, ekiptenmisin!!! yoksa :) Birde Ölenin müslüman olduğunu nereden çıkardın İran'lı olunca otomatikman müslüman mı oluyorlar :) müslüman olmasa bir rahmet okumayacakmısın...
  • Olayin gercegi boyle degilki arslinda yolcu okyanus uzerinde vefat etti ancak sivil havacilik kurallarina gore hangi hava sahasi uzerinde yolcu vefat etmis ise o ulkeye inilmesi gerekiyordu, THY ekibi ucak indikden sonra fark etik deriz deyip devam etti, bence cok akilli bir davranis idi bu.
Chicagobreakingnews.com isimli sitenin haberine göre; İran asıllı yolcu Muhammed Nesar Mirsadi, uçağın Şikago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na inişinin ardından uçuş görevlileri tarafından uyandırılmaya çalışıldı.

Ancak 76 yaşındaki yolcu, görevlilerin bu çabalarına tepki vermedi. Kaliforniya eyaletinin Torrance kentinde yaşadığı belirtilen Mirsadi, bunun üzerine hemen hastaneye kaldırıldı.

İranlı yolcu tüm çabalara rağmen hayata döndürülemedi.

Yerel saatle 16.30 sularında gerçekleşen olayın ardından Mirsadi'nin Kaliforniya'daki akrabalarına haber verildiği bildirildi.

Polis, Mirsadi'nin ölümünde herhangi birinin kusurunun olmadığını düşünüyor.

Chicagobreakingnews.com, Mirsadi'ye bugün otopsi yapılacağını bildirdi.
ŞİKAGO UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
okyanus uzerinde vefat ettigini nereden biliyorsun bu suclama olmuyormu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
merhumla hangi profiler arkadaş mülakat yaptı??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yanındamıydın, ekiptenmisin!!! yoksa :) Birde Ölenin müslüman olduğunu nereden çıkardın İran'lı olunca otomatikman müslüman mı oluyorlar :) müslüman olmasa bir rahmet okumayacakmısın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Olayin gercegi boyle degilki arslinda yolcu okyanus uzerinde vefat etti ancak sivil havacilik kurallarina gore hangi hava sahasi uzerinde yolcu vefat etmis ise o ulkeye inilmesi gerekiyordu, THY ekibi ucak indikden sonra fark etik deriz deyip devam etti, bence cok akilli bir davranis idi bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000