20 Mayıs 2013, Pazartesi 16:05:27

SHGM'DEN THY AÇIKLAMASI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü THY'de yapılan SANA denetimlerinde emniyetsiz bir duruma rastlanmadığını açıkladı...
  • uçuşlar güvensiz diyecek hali yok. Göbekten hükümete bağlı bir kurum THY'de Uçuşlar GÜVENSİZ dir diyemez.Ama biri gelir güvensiz olduğunu gösterirse ozaman ne olacak bilemem yani.
  • KARI KOCA ARASINDA KAVGADA OLUR GÜRÜLTÜDE.AMA AİLE İÇİNDE OLANLAR DIŞARI YANSITILMAZ,AYIPTIR AYIP.
  • Unutmayınız ki grev anlaşma olana kadar sürecek. Ol ki bu aşamada güvenli dediğiniz uçuşlardan birinde kırım olur (Allah korusun) o zaman düşünün işte bu halkın size neresiyle güleceğini...
  • allah korusun herhangi bir olumsuzlukta yanılmışız der sıyrılırsınız olmsuzluk olup olmadığını bana sorun bir haftadır canım çıktı uçmaktan greve katılmadığıma bin pişman oldum.

Hava İş Sendikası'nın Türk Hava Yolları'ndaki grevi devam ederken bir yandan da uçuşların emniyetsiz olduğu iddiaları gündeme gelmişti. 

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin başta olmak üzere Hava İş kanadından personelin grevde olması nedeniyle birçok uçuşun güvensiz bir şekilde gerçekleştirildiği ve THY'de emniyetin hiçe sayıldığı ifade edilmişti. Söz konusu iddialar EASA'da bile ses getirmiş ve SHGM'ye 'araştırın' talimatı gelmişti.

Uçuşların emniyetsiz olduğu konusunda bir araştırma başlatan ve THY'ye SANA denetimleri gerçekleştiren SHGM, uçuşların emniyetiyle ilgili olumsuz bir duruma rastlanmadığını açıkladı.

Twitter'dan bir bildiri yayınlayan SHGM şu açıklamayı yaptı: 

SHGM'DEN THY AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

misafir ~ 5 yıl önce
uçuşlar güvensiz diyecek hali yok. Göbekten hükümete bağlı bir kurum THY'de Uçuşlar GÜVENSİZ dir diyemez.Ama biri gelir güvensiz olduğunu gösterirse ozaman ne olacak bilemem yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARI KOCA ~ 5 yıl önce
KARI KOCA ARASINDA KAVGADA OLUR GÜRÜLTÜDE.AMA AİLE İÇİNDE OLANLAR DIŞARI YANSITILMAZ,AYIPTIR AYIP.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabi ~ 5 yıl önce
Koca döver de sever de değil mi!.AMA UNUTMAYIN,YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR!!!Döversen de yuvanı yapar,sonra sonradan olmalarını yağlarsın.
dede ~ 5 yıl önce
Unutmayınız ki grev anlaşma olana kadar sürecek. Ol ki bu aşamada güvenli dediğiniz uçuşlardan birinde kırım olur (Allah korusun) o zaman düşünün işte bu halkın size neresiyle güleceğini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin ~ 5 yıl önce
allah korusun herhangi bir olumsuzlukta yanılmışız der sıyrılırsınız olmsuzluk olup olmadığını bana sorun bir haftadır canım çıktı uçmaktan greve katılmadığıma bin pişman oldum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
klmz ~ 5 yıl önce
geç kalmış sayılmazsın
T.İ. ~ 5 yıl önce
Yürü git sahtekar. Sendika ağzıyla yorum yazma. Hiç zannetmiyorum uçtuğunu...
sahtekar diyene ~ 5 yıl önce
o sözü sana iade ediyorum seviyesiz insanlarla işim olmaz .

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000