28 Ocak 2012, Cumartesi 22:39:13

SARHOŞ YOLCU İKİ THY UÇAĞINDAN DA ATILDI

Türk Hava Yolları'nın TK2018 sefer sayılı uçağı sarhoş bir yolcu yüzünden rötar yaşadı.
  • yoksa senmisin,ayildin herhalde.
  • iyi bir atmasyon.. thy'de uzmanmış.. kim dedi? nerden öğrendin bu bilgiyi? açıklayabilecek misin?
  • TGS personeli biraz işe kendini verse bu yolcuyu boarding de görür ve uçağa bindirmezdi.
  • bu nasıl ısdır eleman sarhos boardıng alıyor ve hıc bır gorevlı fakrına varmıyor bunun srhos olduguna kaldı kı bır ucaktan ındırılıp dıgerıne konuyor ınanılır gıbı degıl burası turkıye ama bu tıp durumda yolcuyu ya karakola bekleteceksın ya da evıne gondereceksın ya da hastaneye ..
Türk Hava Yolları'nın bu akşam 19:05'de yapacağı İstanbul-Kayseri seferi sarhoş yolcu yüzünden yaklaşık elli dakikalık rötarla kalkmak zorunda kaldı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Türk Hava Yolları'nın bugün gerçekleştireceği TK2018 sefer sayılı TC-JRO tescilli Airbus 321tipi İstanbul-Kayseri uçağı, O.G. isimli yolcunun uçakta huzursuzluk çıkarması yüzünden yaklaşık bir saatlik rötar yaşadı.Sarhoş olduğu anlaşılan O.G. isimli yolcunun kaptan pilotun form doldurmasıyla uçaktan indirildiği ve Atatürk Havalimanı İç Hatlar Amirliği'ne götürüldüğü öğrenildi. 

Yapılan sorgulamaların ardından yine Türk Hava Yolları'nın, TK2022 sefer sayılı TC-JDH tescilli Boeing 737-400 tipi yolcu uçağıyla saat 22:15'te kalkacak İstanbul-Kayseri uçağına bindirilen O.G. bu uçakta da tartışma çıkardı ve tekrar uçaktan indirilip hastaneye götürüldüğü belirtildi.TK2022 sefer sayılı uçuş ise rötarsız bir şekilde kalkış yaptı.

©AirportHaber Özel
SARHOŞ YOLCU İKİ THY UÇAĞINDAN DA ATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 6 yıl önce
yoksa senmisin,ayildin herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iyi bir atmasyon.. thy'de uzmanmış.. kim dedi? nerden öğrendin bu bilgiyi? açıklayabilecek misin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TGS personeli biraz işe kendini verse bu yolcuyu boarding de görür ve uçağa bindirmezdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu nasıl ısdır eleman sarhos boardıng alıyor ve hıc bır gorevlı fakrına varmıyor bunun srhos olduguna kaldı kı bır ucaktan ındırılıp dıgerıne konuyor ınanılır gıbı degıl burası turkıye ama bu tıp durumda yolcuyu ya karakola bekleteceksın ya da evıne gondereceksın ya da hastaneye ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000