07 Şubat 2016, Pazar 15:13:19

Şanlıurfa'da seferlere sis engeli

Şanlıurfa'da bazı uçak seferleri yoğun sis nedeniyle yapılamadı.
  • Duyduğum bir hikaye var;havalimanın yapımı öncesi keşif yapılırken çoban ölçüm yapan insanları görür ve sorar hayırdır ne yapıyorsunuz, bu araziye havalimanının yapılacağını söylerler çoban der ki bu arazide hep sis olur uçaklar buraya nasıl iner ????? Aslında başka söze gerek yok.
  • Havaalanin yerinin yanlis secildigi iddaalari sanirim gercek. Bu ne ya bir sürü iptallar
  • Urfada havaalani yapılmayacak tek yere yapmislar. Tabiki oradaki köyün sahibi olan donemin siyasinin arsalari. Urfada sadace orada sis olur.
  • Ya hani bir rivayet vardı, şu can cankesen önderliğindeki memursen tayfası 31 ocağa kadar tazminat çıkarıyorlardı. Ne oldu hani 31 ocak gelmedi mi daha ?

Şanlıurfa'da bazı uçak seferleri yoğun sis nedeniyle yapılamadı. Şanlıurfa'da sabah saatlerinde etkili olan ve zaman zaman etkisini arttıran sisin görüş mesafesini düşürmesi, hava ulaşımını olumsuz etkiledi.

Pegasus Hava Yollarına ait İstanbul-Şanlıurfa seferini gerçekleştiren uçak, olumsuz hava koşulları nedeniyle Gaziantep Havalimanı'na inerken, 08.25'te yapılması planlanan Şanlıurfa-İstanbul uçuşu da iptal edildi.Türk Hava Yollarının (THY) Ankara-Şanlıurfa seferleri ise GAP Havalimanı civarındaki yoğun sis nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildi.

THY'nin saat 09.00'da planlanan Şanlıurfa-İstanbul uçuşuysa saat 12.06'da yapılabildi.

Şanlıurfa'da seferlere sis engeli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Çoban ~ 2 yıl önce
Duyduğum bir hikaye var;havalimanın yapımı öncesi keşif yapılırken çoban ölçüm yapan insanları görür ve sorar hayırdır ne yapıyorsunuz, bu araziye havalimanının yapılacağını söylerler çoban der ki bu arazide hep sis olur uçaklar buraya nasıl iner ????? Aslında başka söze gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özurfali ~ 2 yıl önce
Havaalanin yerinin yanlis secildigi iddaalari sanirim gercek. Bu ne ya bir sürü iptallar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ruhi ~ 2 yıl önce
Urfada havaalani yapılmayacak tek yere yapmislar. Tabiki oradaki köyün sahibi olan donemin siyasinin arsalari. Urfada sadace orada sis olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can sen ~ 2 yıl önce
Ya hani bir rivayet vardı, şu can cankesen önderliğindeki memursen tayfası 31 ocağa kadar tazminat çıkarıyorlardı. Ne oldu hani 31 ocak gelmedi mi daha ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000