27 Mayıs 2014, Salı 16:52:39

SALDIRI SONRASI ARAÇ DELİK DEŞİK OLDU!

Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçisi Kani Torun, Somali'de THY'ye güvenlik hizmeti sağlayan şirketin aracına saldırı düzenlendiğini açıkladı. Saldırının ardından delik deşik olan aracın görüntüleri medyaya düştü
  • Sen NATO birlikleriyle el şababa (el kaideye bağlı bi örgüt) operasyon yaparsan böyle olur. Bir türlü taraf olmaktan kurtulamadık. Olan diplomatlara, gariban polise, thy çalışanlarına oluyor:(:( Başımız sağolsun.
  • Libya da işyeri sahibi istemedi diye satış ofisine kamera takma, Somali de güvenlik görevlini güvensiz arabalara bindir ama kendi ülken de korumalarla gez!!! Bunun neresi adalet sorarım size yöneticiler ???????
  • Öncelikle allah rahmet eylesin. Somaliye göz yaşı dökenler şimdi ne diyecekler acaba ? Ben söyleyeyim. Mukadderat... Yazıklar olsun be.
  • Uc thy uc! Daha kac kisinin vebalini alacaksiniz bakalim???

Somali'nin başkenti Mogadişu'da bir araca düzenlenen saldırıda, Türk Hava Yolları (THY) güvenlik şefinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçisi Kani Torun, yaptığı açıklamada, Somali'de THY'ye güvenlik hizmeti veren şirketin aracına saldırı düzenlendiğini belirtti.

Saldırıda THY güvenlik şefi Saadetin Doğan'ın başından vurularak yaralandığını aktaran Torun, Doğan'ın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini ifade etti.

Büyükelçi Torun, Doğan'ın cenazesinin gerekli işlemlerin ardından Türkiye'ye gönderileceğini kaydetti.

Öte yandan, Somali’nin başkenti Mogadişu’da düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden SAT Komandosu Deniz Kıdemli Başçavuş Saadettin Doğan, Poyrazköy Davası’nın sanıklarından biriydi.

SALDIRI SONRA ARAÇ BU HALE GELDİ
 

SALDIRI SONRASI ARAÇ DELİK DEŞİK OLDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sen NATO birlikleriyle el şababa (el kaideye bağlı bi örgüt) operasyon yaparsan böyle olur. Bir türlü taraf olmaktan kurtulamadık. Olan diplomatlara, gariban polise, thy çalışanlarına oluyor:(:( Başımız sağolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pamuk ~ 4 yıl önce
Libya da işyeri sahibi istemedi diye satış ofisine kamera takma, Somali de güvenlik görevlini güvensiz arabalara bindir ama kendi ülken de korumalarla gez!!! Bunun neresi adalet sorarım size yöneticiler ???????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahmet ~ 4 yıl önce
Öncelikle allah rahmet eylesin. Somaliye göz yaşı dökenler şimdi ne diyecekler acaba ? Ben söyleyeyim. Mukadderat... Yazıklar olsun be.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Uc thy uc! Daha kac kisinin vebalini alacaksiniz bakalim???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000