02 Temmuz 2012, Pazartesi 14:27:41

SAGA HAVAYOLLARI'NA BDDK ONAYI

Saga Havayolları üçüncü uçağını getirmek üzere. Amerikan RPK şirketinden alınan uçaklar ile ilgili BDDK’dan onay geldi.
  • ınsanları ısten cıkartıp onların paralarını odemeyen sırkete nasıl olurda bbdk onay verır...yazıklar olsun
  • paramızı artık verinnnn yeteeeeeeeeeeeeeer !!!!
  • Gulsah hanimin ekipler muduru olmasi hepimizin temennisi ama umarim bu yazilanlar kendisini zor durumda birakip kiskanclik oklarini uzerine cekmez .sizden cok sey ogrendik gulsah hanim gerek mesleki gerek guzel davranislarinizla bizlere ornek oldunuz.o koltugun hakkini fazlasiyla verirsiniz ..saga yonetimi boyle bir karar alirsa sirket menfaatleri acisindanda basarili olur
  • gülşah hanım seni çok ama çok seviyoruz hakketiğin mevkiyi en kısa zamanda kazanacaksın buna eminiz..

Uzun süre mali zorluk çeken SAGA Havayolları’nın şirkete ortak almasının ardından, şirketin yeniden uçuşa geçmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kendisine ait iki adet Airbus310 uçağı bulunan Saga Havayolları üçüncü uçağı da filosuna katmasıyla ilgili hiçbir sorun kalmadı. Amerikan RPK şirketinden alınan şirketle ilgili resmi prosedür tamamlanmak üzere. 29 Mayıs 2012 tarihine imzalanan satış sözleşmesi ile alınan yeni uçağa BDDK onay verdi.

Mevcut bulunan uçaklarla ilgili de bakım ve iç dizayn çalışmaları devam ediyor. İki uçağın MNG Teknik’te bakımları devam ediyor. Uçakların tüm koltukları da değiştirildi.

Öte yandan şirket içinde de yeniden yapılanma devam ediyor. Şirketin değişik departmanlarına atamalar yapıldı. SAGA’da Teknik Bakım Müdürlüğü’ne uzun yıllar THY Teknik’te yöneticilik yapan Ali Eser, Mühendislik Müdürlüğü’ne Selda Genç, Performans ve Uçuş Destek Müdürlüğü’ne Ömür Akbaş getirildi.

SAGA HAVAYOLLARI'NA BDDK ONAYI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
ınsanları ısten cıkartıp onların paralarını odemeyen sırkete nasıl olurda bbdk onay verır...yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alacaklarrr ~ 6 yıl önce
paramızı artık verinnnn yeteeeeeeeeeeeeeer !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski saga kabin ~ 6 yıl önce
Gulsah hanimin ekipler muduru olmasi hepimizin temennisi ama umarim bu yazilanlar kendisini zor durumda birakip kiskanclik oklarini uzerine cekmez .sizden cok sey ogrendik gulsah hanim gerek mesleki gerek guzel davranislarinizla bizlere ornek oldunuz.o koltugun hakkini fazlasiyla verirsiniz ..saga yonetimi boyle bir karar alirsa sirket menfaatleri acisindanda basarili olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gülşah hanım seni çok seviyoruz ~ 6 yıl önce
gülşah hanım seni çok ama çok seviyoruz hakketiğin mevkiyi en kısa zamanda kazanacaksın buna eminiz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000