13 Mayıs 2016, Cuma 11:34:30

Rugby'nin kalbi THY ile atacak

Avrupa Rugby Şampiyonası Finalleri bu yıl, Grand Stade de Lyon’da Türk Hava Yolları imzasıyla gerçekleştiriliyor.
  • İlk çeyrekte geçen senenin ilk çeyreğine göre 20 kat zarar ile toplamda 400 Milyon Dolar zarar eden bir şirketin hala saçma sapan sporlara sponsor olması CANIMIZI ACITIYOR !!!!
  • batman filmine sponsor ol...paralar havaya ,neymiş bilmem kaç milyon hasılat yapmış...bu aycı da fos çıktı yemişim batmanı ....!!!memleket gençleri işsiz suriyeliler heryerde en dandik ev 1000 lira kira...ülkenin en güzide firmasının içerisinde müslüman türk görünümlü yahudi ve ermeniler tarafından dandik kararlar damgasını vuruyor...ülkenin durumu içler acısı bunlar hala laylay lom...bilesiniz ki hakkım HARAM olsun...umrunuzda mı ki!!!
  • THY'nin ülkenin tanıtımını yapmak asıl amacı değil ancak yan getiri olabilir, alınan kararlar sizin iki saniyede düşünüp bulduğunuz yağlı güreş sponsorluğundan daha sağlıklıdır. THY yeterince zararı zaten açılan her havaalanına uçmak ve zarar edeceği bariz olan DIY-EBL, ESB-ATH gibi hatları açarak yeterince ediyor. Fakat tabi bunlar halka vatana mı kime hizmet ediyor orası soru işareti. Neyse ben youtubetan yağlı güreş izliyim biraz
  • Dünyada hiç bir ülke yoktur ki, kendi insanı bu kadar ülkesi ve ülkesinin değerleri batsın bitsin diye beklenti içinde olan. Yazıklar olsun. Allah ıslah etsin.

Avrupa Rugby Şampiyonası Finalleri bu yıl, Grand Stade de Lyon’da Türk Hava Yolları imzasıyla gerçekleştiriliyor.

Ragbinin şampiyonlar ligi olarak kabul edilen, Avrupa Rugby Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Rugby Challenge Cup organizasyonlarının finalleri, bu yıl “2016/17 European Challenge and Champions Cups”ın resmi turnuva partneri, Türk Hava Yolları işbirliğiyle düzenleniyor.

Sporun hemen hemen her dalında hayata geçirdiği sponsorluklarla bugün sporun ve sporcunun başlıca destekçisi olarak addedilen Türk Hava Yolları, geçtiğimiz yıl sponsorluk portföyüne eklediği Ragbi ile tamamen farklı bir spor kültürünün kapılarını sporseverler için araladı.

Küresel taşıyıcı, ‘Avrupa Profesyonel Kulüp Ragbisi’nin turnuva organizatörüyle imzaladığı sponsorluk anlaşması ile önümüzdeki 2 yıl boyunca Avrupa Ragbi Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’nın resmi partneri oldu. Anlaşmaya konu olan ‘European Rugby Champions Cup’ turnuvası genelinde, sezon boyunca toplamda 20 takımın katılımıyla, 6 hafta üzerinden 5’li gruplar hâlinde maçlar düzenlendi. İngiltere, Fransa, İrlanda, İtalya, İskoçya ve Galler’den katılan takımlar, sezon içerisinde toplamda 67 müsabakayı hayata geçirirken, sezon süresince ortalama stadyum doluluk oranı %77’yi bulan her maç, 15.000 civarında seyirci tarafından izlendi.

Turnuva kapsamındaki final müsabakalarının 13-14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirileceği organizasyonda EPCR Champions Cup’ın Challenge Cup finalinin kazananı, bugün Grand Stade de Lyon stadyumunda oynanacak maçla belli olacak.

14 Mayıs Cumartesi günü ise, yine Lyon’da ‘Saracens’ ve ‘Racing 92’ takımları arasında düzenlenecek sezon finalinin,  hâli hazırda 26.000’in üzerinde gerçekleşen bilet satışıyla turnuva tarihinin en yüksek 3. katılımına imza atması bekleniyor. 17: 45’de başlayacak karşılaşma, 80 dakika sürecek. Müsabaka sonucunda belirlenecek ‘Yılın Oyuncusu’ ise, Türk Hava Yolları tarafından takdim edilecek 1,000,000 mil değerindeki ödülün sahibi olacak.

Son yıllarda Türkiye’de de artan bir ilgiyle takip edilen Ragbi, 184 yıldır kendine has oyun gelenekleri, maliyetsiz oyun yapısı ile dünyanın her yerinde bilinen ve sevilen bir spor dalı. Bugün dünyada 95’in üzerinde ülkede oynanan oyunun 2,5 milyar izleyicinin takip ettiği dünya kupası organizasyonu, futboldan sonra en çok izlenen sportif organizasyon olma özelliğine sahip.

Rugby'nin kalbi THY ile atacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

400 MİLYON Dolar Zarar !!!! ~ 2 yıl önce
İlk çeyrekte geçen senenin ilk çeyreğine göre 20 kat zarar ile toplamda 400 Milyon Dolar zarar eden bir şirketin hala saçma sapan sporlara sponsor olması CANIMIZI ACITIYOR !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı_tgs ~ 2 yıl önce
batman filmine sponsor ol...paralar havaya ,neymiş bilmem kaç milyon hasılat yapmış...bu aycı da fos çıktı yemişim batmanı ....!!!memleket gençleri işsiz suriyeliler heryerde en dandik ev 1000 lira kira...ülkenin en güzide firmasının içerisinde müslüman türk görünümlü yahudi ve ermeniler tarafından dandik kararlar damgasını vuruyor...ülkenin durumu içler acısı bunlar hala laylay lom...bilesiniz ki hakkım HARAM olsun...umrunuzda mı ki!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Citizen ~ 2 yıl önce
THY'nin ülkenin tanıtımını yapmak asıl amacı değil ancak yan getiri olabilir, alınan kararlar sizin iki saniyede düşünüp bulduğunuz yağlı güreş sponsorluğundan daha sağlıklıdır. THY yeterince zararı zaten açılan her havaalanına uçmak ve zarar edeceği bariz olan DIY-EBL, ESB-ATH gibi hatları açarak yeterince ediyor. Fakat tabi bunlar halka vatana mı kime hizmet ediyor orası soru işareti. Neyse ben youtubetan yağlı güreş izliyim biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hilmi ~ 2 yıl önce
Dünyada hiç bir ülke yoktur ki, kendi insanı bu kadar ülkesi ve ülkesinin değerleri batsın bitsin diye beklenti içinde olan. Yazıklar olsun. Allah ıslah etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hilmicem ~ 2 yıl önce
burası survivor! şey pardon. yav istediğimizi yazarız sana ne oluyor
Hilmi ~ 2 yıl önce
Pardon yaş kaçtı sizin?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000