05 Eylül 2008, Cuma 10:25:35

Pilotu olduğu THY uçağıyla cenazesi geldi!

Türk Hava Yolları’nın tarifeli İstanbul-Bangkok seferini gerçekleştirdikten sonra dinlendiği otel odasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden kaptan pilot Engin Şener’in naaşı bu sabaha karşı tarifeli uçakla Bangkok’tan İstanbul’a getirildi.
  • allahtan rahmet dılıyorum mekanı cennet olsun
  • İnsan doğar, Yaşar, ölür ve hesap verir ve ebedi hayata başlar..... Doğmak güzeldir. Orada ağlamak olmaz. Aslında ölmek de her ne kadar bşr yerden ayrılmak kadar bir yere de doğmaktır. Bu sebeple ağlamak mı? sevinmek mi? hangisi tercih edilmelidir. ölümü başak aleme doğmak olarak değerlendiren yaklaşım ölümden korkmeyen ona hazır olanve seven yaklaşımdır. Ölümü bir son ve herşeyin sonu olarak değerlendiren yaklaşım bu durumda çok aciz ve ona karşı çılgındır. Efendiler ölüm bir son değildir. Ne mutlu ölümü öldürenlere
  • MERHUMA ALLAH RAHMET ETSİN . GERİDE KALAN YAKINLARINA VE TÜM THY VE TEKNİK AŞ PERSONELİNE ALLAH SABIR VERSİN.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Kaptan pilot olarak Bangkok’a uçuş gerçekleştirdikten sonra dinlenmesinin ikinci gününde kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Şener’in cenazesi son kez uçarken kaptan pilotluğunu yaptığı uçakla getirildi. Apronda Şener’in cenazesini çok sayıda mesai arkadaşı karşıladı. Ardından ambulansa konulan Şener’in tabutu işlemler tamamlandıktan sonra Cenaze namazının kılınacağı Ataköy 5. Kısım Camii’ne götürüldü.

Kaptan pilot Engin Şener,kalp krizi geçirmemiş olsaydı bugün sabaha karşı Bangkok-İstanbul seferini yapan uçağın uçuş ekibinde yer alıcaktı.

THY - Engin Şener

THY - Engin Şener

THY - Engin Şener

THY - Engin Şener

THY - Engin Şener

Pilotu olduğu THY uçağıyla cenazesi geldi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Rumuz ~ 10 yıl önce
allahtan rahmet dılıyorum mekanı cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ölmek nedir? ~ 10 yıl önce
İnsan doğar, Yaşar, ölür ve hesap verir ve ebedi hayata başlar..... Doğmak güzeldir. Orada ağlamak olmaz. Aslında ölmek de her ne kadar bşr yerden ayrılmak kadar bir yere de doğmaktır. Bu sebeple ağlamak mı? sevinmek mi? hangisi tercih edilmelidir. ölümü başak aleme doğmak olarak değerlendiren yaklaşım ölümden korkmeyen ona hazır olanve seven yaklaşımdır. Ölümü bir son ve herşeyin sonu olarak değerlendiren yaklaşım bu durumda çok aciz ve ona karşı çılgındır. Efendiler ölüm bir son değildir. Ne mutlu ölümü öldürenlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
MERHUMA ALLAH RAHMET ETSİN . GERİDE KALAN YAKINLARINA VE TÜM THY VE TEKNİK AŞ PERSONELİNE ALLAH SABIR VERSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000