04 Mart 2012, Pazar 09:11:01

PEGASUS BİLGİLENDİRMEDİ

Konya’dan 21.40′ta İstanbul’a kalkacak olan Pegasus’un 183 sefer sayılı uçağını bekleyen yolcular firma tarafından yapılan bir anonsla havalimanında şoka uğradılar.
  • emrah kardesımız nerede nasılll yagınladın nasılllll emrahımmm nerde
  • bu sirkette thy artiklari oldugu surece,isi zor,bunlar kendilerini cok bilir sanir,kimseye hak tanimazlar,aralarina almazlar,bunlar eskiden thyde de ayniydi,maalesef simdide ayni
  • Akvaryumcular bilir. Pangasius diye bi balik var sert ve atik gorunur ama kordur ve hantal bir sekilde buyur. İsim benzerligi var birazda gidishatta..
  • admin 12:24 te yapılan yorumu nasıl onayladın???
İstanbul'a gelmek için havaalanına gelen 100 dolayındaki yolcu havaalanında perişan oldu.

Dün akşam 21.40’ta kalkması planlanan 183 sayılı sefer sayılı Pegasus uçağı, kötü hava koşulları nedeniyle kalkamayacağını duyurdu.

Yolcular Pegasus'tan bir saat önce THY'ye ait uçağın kalktığını belirtirken havayolu şirketinin kendilerine ek seferle ilgili hiçbir bilgi vermediğini, kalacak yer temin etmediğini söylediler. Başka havyolu şirketinin yolculara yer temin ettiğini söyleyen yolcular Pegasus'un yolcuları perişan ettiğini, bilet parasını isteyenlere ödeme yapılmadığını söylediler.

Haber7

PEGASUS BİLGİLENDİRMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 6 yıl önce
emrah kardesımız nerede nasılll yagınladın nasılllll emrahımmm nerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu sirkette thy artiklari oldugu surece,isi zor,bunlar kendilerini cok bilir sanir,kimseye hak tanimazlar,aralarina almazlar,bunlar eskiden thyde de ayniydi,maalesef simdide ayni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Akvaryumcular bilir. Pangasius diye bi balik var sert ve atik gorunur ama kordur ve hantal bir sekilde buyur. İsim benzerligi var birazda gidishatta..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
admin 12:24 te yapılan yorumu nasıl onayladın???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000