22 Mayıs 2015, Cuma 09:42:51

Ordu-Giresun Havalimanı'na ilk uçak indi

Ordu ve Giresun illerine hizmet verecek olan Ordu-Giresun Havalimanı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hizmete açılıyor. Bugün sabah saatlerinde de ilk uçak iniş yaptı.
  • Buna hayırlı bir hizmet diyen arkadaslar ...ülkemizde asgari Ücret kac para ...?. Haberiniz varmı ...?ayranımız yok icmeye ... Ama deniz doldurup havaalanı yapacak paramız cok ...Açlıktan nefesi kokan insanlar buraya hayırlı bir hizmet diye yazıyorlar ..:)galiba Haklısınız ... Layık olduğunuz hayat bu ....:)))
  • Tüm giresun ve orduda yaşayan ve gurbettteki hemşerilerimize hayırlı olsun. Samsun ve trabzon yol çilesi artık bitiyor.
  • hayirli olsun..kimin yaptığına degil hizmete bakin.keske kilicdar yada bahcelide yapabilsede burdan onlarada kustahlik yapsak...bizim vergiler diyosunuz sorun pirinc bulamkta degil pilaav yapmakta.adam yapmis beyler.bizede kullanmak duser..hani cok radikalseniz bu konuda adam kullanma zorunlulugu kosmamis..istemeyen gitmez.net
  • YORUMLARA BAKIYORUM,VATAN HANLERİ YİNE İŞBAŞINDA...HAVAALANI MİLLETİN PARASIYLA YAPILUYORMUŞ....HERHALDE.ESKİDEN VATANDAŞIN PARASI NEREYEGİDİYİRDU??ONLAR konuşur AK PARTİ YAPAR.DURMAK YOOOK HAİNLERE İNAT YOLA DEVAAAAAAM.

2011 Temmuz ayında temeli atılan ve bugün resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yapılacak meydana ilk sefer bu sabah yapıldı.

Bu sabah TK 3650 sefer sayısıyla İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Ordu-Giresun'a giden ilk uçak THY'ye ait TC-JRK tescilli uçak oldu. A321 tipi yolcu uçağı Ordu-Giresun'a sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

Vatandaşların heyecanla izlediği iniş başarı ile gerçekleşirken, şimdiden özellikle promosyon biletlerle ekonomi sınıfı biletlerin hızla tüketilmesi havayolu şirketlerini de iştahlandırdı.

Türk Hava Yolları ile Anadolujet tarafından başlanan tarifeli uçuşlara diğer şirketlerin de katılması bekleniyor.

İşte ilk seferi yapan uçak:

Ordu-Giresun Havalimanı'na ilk uçak indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Buna hayırlı bir hizmet diyen arkadaslar ...ülkemizde asgari Ücret kac para ...?. Haberiniz varmı ...?ayranımız yok icmeye ... Ama deniz doldurup havaalanı yapacak paramız cok ...Açlıktan nefesi kokan insanlar buraya hayırlı bir hizmet diye yazıyorlar ..:)galiba Haklısınız ... Layık olduğunuz hayat bu ....:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birol ~ 3 yıl önce
Tüm giresun ve orduda yaşayan ve gurbettteki hemşerilerimize hayırlı olsun. Samsun ve trabzon yol çilesi artık bitiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
hayirli olsun..kimin yaptığına degil hizmete bakin.keske kilicdar yada bahcelide yapabilsede burdan onlarada kustahlik yapsak...bizim vergiler diyosunuz sorun pirinc bulamkta degil pilaav yapmakta.adam yapmis beyler.bizede kullanmak duser..hani cok radikalseniz bu konuda adam kullanma zorunlulugu kosmamis..istemeyen gitmez.net

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
YORUMLARA BAKIYORUM,VATAN HANLERİ YİNE İŞBAŞINDA...HAVAALANI MİLLETİN PARASIYLA YAPILUYORMUŞ....HERHALDE.ESKİDEN VATANDAŞIN PARASI NEREYEGİDİYİRDU??ONLAR konuşur AK PARTİ YAPAR.DURMAK YOOOK HAİNLERE İNAT YOLA DEVAAAAAAM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000