25 Mart 2013, Pazartesi 14:38:34

O MİLLETVEKİLİNİN THY'DEN ÖZEL İSTEĞİ VAR

"Başbakana dokunmak ibadettir" diyerek uzun süre gündemde kalan TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi, Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Türk Hava Yolları'ndan özel bir istekte bulunmak üzere harekete geçti.
  • yağcılarda inecek var :D
  • BU VELKİLLERİN BAŞKA İŞİ YOK MU DA UÇAĞA İSİM VERİLMESİ TALEBİNDE BULUNUYOR. NE YANİ UÇAĞA İNEGÖL ADI VERİLİRSE İNEGÖLLÜLERİN BOYU MU UZAYACAK?
  • ee zaten inegöl diye uçak var
  • akp yazan, canım benim halamı aynı yalanlar. ülkeyi batırdınız. ülkenin elinde ne var yoksa sattınız 150 milyarlık kit sattınız, üstüne borcu 100 milyardan 575 milyara çıkardınız. enflasyon yok demekle yok olmuyor, her şeye sürekli zam geliyor: bunu adı enflasyondur. yalanlarınızla koca ülkeyi hapisteki teröriste peşkeş çektiniz. yatacak yeriniz yok!

Geçtiğimiz dönemde, seçim bölgesi Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde partililere çalışmalarından ve kendisini Ankara'da ziyaret etmelerinden dolayı verdiği teşekkür yemeğinde "Arkadaşlarım sayın Başbakanımıza yakınen sorular sordular, elini sıktılar. Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir" diyerek uzun süre gündemde kalan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni uçaklarından birine ‘İnegöl' adı verilmesi için harekete geçti.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdürü Temel Kotil'e resmi yazı gönderen AK Partili Milletvekili Şahin, daha sonra Topçu ile görüşerek önemli ekonomik başarılara imza atan İnegöl'ün adının uçaklardan birine verilmesini talep etti. Şahin, İnegöl'ün Türkiye'ye örnek bir kalkınma hamlesi içinde olduğunu söyledi. THY'nin aldığı uçaklara Türkiye'deki illerin ve turizmde iddialı ilçelerin adını verdiğini belirten Milletvekili Hüseyin Şahin, "THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hamdi Topçu'ya İnegöl'ün ekonomik başarılarını içeren bir dosya gönderdim. Ardından da görüşerek THY'nin yeni uçaklarından birine ‘İnegöl' adı verilmesi talep ettim. Bu talebi resmi yazı ile de kendisine ve THY Genel Müdürü Temel Kotil'e bildirdim. Sayın Topçu bu talebi yerinde buldu ve değerlendirmeye alacaklarını bildirdi" dedi.

Milletvekili Hüseyin Şahin mobilya üretiminin yanı sıra tekstil sektöründe de iddialı olan İnegöl'ün 10 yıldan fazla bir süredir sürekli dış ticaret fazlası verdiğini, 2012 yılında bir milyar dolardan fazla dış ticaret yapılan ilçede 503 milyon dolar dış ticaret fazlası verildiğini belirterek şunları söyledi:

"İnegöl Bursa'nın ve Türkiye'nin gururu bir ilçemizdir. THY'nin yeni uçaklarından birine İnegöl adı verilmesi İnegöl halkını motive edecektir."

O MİLLETVEKİLİNİN THY'DEN ÖZEL İSTEĞİ VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
yağcılarda inecek var :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bambus ~ 5 yıl önce
BU VELKİLLERİN BAŞKA İŞİ YOK MU DA UÇAĞA İSİM VERİLMESİ TALEBİNDE BULUNUYOR. NE YANİ UÇAĞA İNEGÖL ADI VERİLİRSE İNEGÖLLÜLERİN BOYU MU UZAYACAK?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakan ~ 5 yıl önce
ee zaten inegöl diye uçak var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 5 yıl önce
akp yazan, canım benim halamı aynı yalanlar. ülkeyi batırdınız. ülkenin elinde ne var yoksa sattınız 150 milyarlık kit sattınız, üstüne borcu 100 milyardan 575 milyara çıkardınız. enflasyon yok demekle yok olmuyor, her şeye sürekli zam geliyor: bunu adı enflasyondur. yalanlarınızla koca ülkeyi hapisteki teröriste peşkeş çektiniz. yatacak yeriniz yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000