01 Mart 2018, Perşembe 14:34:51

O duyuruda önemli detay

Türk Hava Yolları (THY) tarafından dün pilot olmak isteyenlere yönelik yapılan duyurunun sadece THY bünyesinde çalışan personeli kapsadığı öğrenildi.
  • Yabancılara aynı hakları sağlayın gelelim.
  • Pilotluğu bu kadar kolay olunabilen bir meslekmiş gibi algılatacak yaklaşımların cezası er veya geç yine bu hayatın kendisi tarafından verilir. Kendi abuk yaklaşımları neticesinde ne yerli ne de yabancı uçucu bulmakta zorluk çeken şirket nerede ise kantinciyi, pushbackciyi, temizlikçiyi beş,on ay eğitim verip pilot yapma peşine düşmüş..Belli ki işin ciddiyetinde bile değiller..!
  • kesin torpil var sanarlar ...
  • Pilotlar için Habom projesi. Reklam yapmaya hayal satmaya gerek yok. 100 bin euro nasıl 140 bin euroya çıkmış bunun bir izahını yapsınlar. Yakında belki bir zam daha yaparlar. Yurt dışına aldığı eğitim parasından daha fazlasını kıçı kırık Aydın da alıyorlar. Özetle eğitim masrafı altında masraf kırpmadan başka bir şey değil.

Türk Hava Yolları (THY) tarafından dün pilot olmak isteyenlere yönelik yapılan duyurunun sadece THY bünyesinde çalışan personeli kapsadığı öğrenildi.

Türk Hava Yolları, dün bünyesinde çalışan personele yönelik bir duyuru yayınladı. Pilotluk hayali kuran personeli pilot eğitimi almaya davet eden THY, eğitim masraflarının da karşılanacağını vurguladı.

THY’nin bu duyurusu dün Airporthaber’de yer aldı. Ancak bu ilan geneli kapsıyor gibi algılanınca çok sayıda kişi THY’yi aradı. Airporthaber’e bilgi veren THY yetkilileri, duyurunun sadece THY’de çalışanları kapsadığını genel bir davet olmadığını açıkladı.

İşte THY'nin tanıtım organizasyonunun gerçekleştirileceği yer, saat ve tarihler;

5 Mart Pazartesi Günü THY Genel Müdürülük VIP Toplantı Odası | Saat 12.00-13.00
12 Mart Pazartesi  Atatürk Havalimanı Apron Zafer Orbay Toplantı Odası | Saat 12.00-13.00
19 Mart Pazartesi Halkalı Yerleşkesi Dolmabahçe Toplantı Salonu | Saat 12.00-13.00
20 Mart Salı Kargo Yerleşkesi Mimar Sinan Toplantı Odası | Saat 12.00-13.00
23 Mart Cuma Sabiha Gökçen Havalimanı Tuğrul Tuna Beken Konferans Salonu | Saat 12.00-13.00

THY'NİN DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ...

O duyuruda önemli detay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Yabancı pilot ~ 4 ay önce
Yabancılara aynı hakları sağlayın gelelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış işler bunlar.. ~ 4 ay önce
Pilotluğu bu kadar kolay olunabilen bir meslekmiş gibi algılatacak yaklaşımların cezası er veya geç yine bu hayatın kendisi tarafından verilir. Kendi abuk yaklaşımları neticesinde ne yerli ne de yabancı uçucu bulmakta zorluk çeken şirket nerede ise kantinciyi, pushbackciyi, temizlikçiyi beş,on ay eğitim verip pilot yapma peşine düşmüş..Belli ki işin ciddiyetinde bile değiller..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şimdi ~ 4 ay önce
kesin torpil var sanarlar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Betelgeuse ~ 4 ay önce
Pilotlar için Habom projesi. Reklam yapmaya hayal satmaya gerek yok. 100 bin euro nasıl 140 bin euroya çıkmış bunun bir izahını yapsınlar. Yakında belki bir zam daha yaparlar. Yurt dışına aldığı eğitim parasından daha fazlasını kıçı kırık Aydın da alıyorlar. Özetle eğitim masrafı altında masraf kırpmadan başka bir şey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000