22 Mayıs 2012, Salı 08:52:54

O DA KATILDI

Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil, daha çok kişi Sözcü gazetesi okusun diye, uçak yolculukları öncesi yanına çok sayıda Sözcü alıp dağıttığını açıkladı.
  • Büyük harflerle 4 ayrı yorum yazan aynı tek kişiye ithafen; Ne oldu zoruna mı gitti? Başkalarına kendince akıl verirken bile hakaretler, aşağılamalar gırla gidiyor. Asıl siz kimsiniz ve nereden çıktınız ? Hala insanları küçümseme, hor görme terbiyesizliğini yapıyorsun, dikkat et. Yıllarca medeniyet palavralarıyla bu ülkeye hiçbir şey katmadan sömürdünüz ve ilerlemesine engel oldunuz. Şimdi elinizdekileri kaybetme korkusu ile etrafa saldırıyorsunuz, çağdaşlık maskesi altındaki gerçek yüzünüzü açığa vuruyorsunuz. Artık Türkiye de sizin gibilere ihtiyacımız yok..
  • YILMAZ ÖZDİL BİR YAZISINDA HABABAM SINIFINDAN BAHSETMİŞTİ. O FİLİMLERDE ÜLKEDE YAŞAYAN HER KESİMDEN İNSANLAR CANLANDIRILIYORDU. BİR TEK ŞİMDİ NEFRET DOLU YORUMLARI YAZAN KISIM YOKTU. SAHİ NEREDEN ÇIKTINIZ? ACABA AMERİKANIN İSTEĞİYLE 1980 YILINDA YAPILAN DARBEDEN SONRA OLMASIN. İYİ BAKIN TARİHE.
  • BU İNSANLARIN YAZDIKLARINI İYİ OKUYUN. YALAKA BASIN YAZARLARININ YAZILARININ AKSİNE ÜLKEMİZ İÇİN TEHLİKE ÇANLARINI ÇALMAYA DEVAM EDECEKLER.
  • SANIRIM YILMAZ ÖZDİL'İN YAZILARINI OKUMUYORSUN. YA DA OKUYORSUN DA BULUNDUĞUN KONUM İTİBARİ İLE SENİ ORAYA GETİRENLERE BİAT ANLAYIŞI YÜZÜNDEN DOĞRU YAZILAN HERŞEYE İTİRAZ EDİYORSUN. İÇİN BELKİ DE ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR BÖYLE DE OLMAZ Kİ DERKEN DIŞINA TEPKİNİ TAŞIYAMIYORSUN. HER YAZISINDA TAŞI GEDİĞİNE OTURTUYOR DA ONDAN MI GOCUNUYORSUN? İKTİDAR SAYESİNDE KURULAN KÜÇÜK SALTANATLARINIZIN YIKILACAĞINDAN MI KORKUYORSUN? AYNAYA BAKINCA NE GÖRÜYORSUN?

SkyTurk360'ta Korcan Karar ile "50 Dakika" programına katılan Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil ilginç bir alışkanlığını anlattı.

THY'nin yolculara Sözcü dağıtmadığını iddia eden Özdil, şöyle dedi:

"Ben Uğur Dündar ile bir anlamda hala beraber çalışıyorum. Uçakla her yolculuk öncesi yanıma çok sayıda Sözcü gazetesi alıyorum. Hem salonda hem de uçakta millet okusun diye dağıtıyorum. Herkes de bunu görüyor başkaları da aynı şeyi yaparsa yakında uçaklarda ve THY binalarında her yerde Sözcü gazetesi olur..."

 

Hatırlanacağı üzere Karadenizli şarkıcı Volkan Konak'da Türk Hava Yolları uçaklarında gazeteler arasında Sözcü gazetesi bulunmadığı için uçağa bindiği zaman Sözcü gazetesi alıp dağıttığını ifade etmişti.

O DA KATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

yorum ~ 6 yıl önce
Büyük harflerle 4 ayrı yorum yazan aynı tek kişiye ithafen; Ne oldu zoruna mı gitti? Başkalarına kendince akıl verirken bile hakaretler, aşağılamalar gırla gidiyor. Asıl siz kimsiniz ve nereden çıktınız ? Hala insanları küçümseme, hor görme terbiyesizliğini yapıyorsun, dikkat et. Yıllarca medeniyet palavralarıyla bu ülkeye hiçbir şey katmadan sömürdünüz ve ilerlemesine engel oldunuz. Şimdi elinizdekileri kaybetme korkusu ile etrafa saldırıyorsunuz, çağdaşlık maskesi altındaki gerçek yüzünüzü açığa vuruyorsunuz. Artık Türkiye de sizin gibilere ihtiyacımız yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEREDEN ÇIKTINIZ ~ 6 yıl önce
YILMAZ ÖZDİL BİR YAZISINDA HABABAM SINIFINDAN BAHSETMİŞTİ. O FİLİMLERDE ÜLKEDE YAŞAYAN HER KESİMDEN İNSANLAR CANLANDIRILIYORDU. BİR TEK ŞİMDİ NEFRET DOLU YORUMLARI YAZAN KISIM YOKTU. SAHİ NEREDEN ÇIKTINIZ? ACABA AMERİKANIN İSTEĞİYLE 1980 YILINDA YAPILAN DARBEDEN SONRA OLMASIN. İYİ BAKIN TARİHE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OKU ~ 6 yıl önce
BU İNSANLARIN YAZDIKLARINI İYİ OKUYUN. YALAKA BASIN YAZARLARININ YAZILARININ AKSİNE ÜLKEMİZ İÇİN TEHLİKE ÇANLARINI ÇALMAYA DEVAM EDECEKLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SEVGİLİ YORUMCULAR ~ 6 yıl önce
SANIRIM YILMAZ ÖZDİL'İN YAZILARINI OKUMUYORSUN. YA DA OKUYORSUN DA BULUNDUĞUN KONUM İTİBARİ İLE SENİ ORAYA GETİRENLERE BİAT ANLAYIŞI YÜZÜNDEN DOĞRU YAZILAN HERŞEYE İTİRAZ EDİYORSUN. İÇİN BELKİ DE ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR BÖYLE DE OLMAZ Kİ DERKEN DIŞINA TEPKİNİ TAŞIYAMIYORSUN. HER YAZISINDA TAŞI GEDİĞİNE OTURTUYOR DA ONDAN MI GOCUNUYORSUN? İKTİDAR SAYESİNDE KURULAN KÜÇÜK SALTANATLARINIZIN YIKILACAĞINDAN MI KORKUYORSUN? AYNAYA BAKINCA NE GÖRÜYORSUN?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000