03 Eylül 2012, Pazartesi 12:46:30

MİLLİ TAKIM'IN ROTASI TÜRK HAVA YOLLARI...

Türk Hava Yolları, Türkiye Futbol Federasyonu ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşmasını yeniledi…
  • barcelonaya logo yapıp süslemeyi biliyorsunuz yapsana koskoca milli takıma şöyle havalı bir uçak futbolcuların resmi olduğu üstünde, korkma korkma yunana yapmıyorsun adını taşıyan milli takıma Türkiyeye yapıyorsunuz... ulan sizi varya neseee
  • elin ispanyol ingliz takımına 777 lere boyama yapıyorsuuz kendi takımımız için 737 ye yaz gitsin nasıl bir kafadır bu büyük gövdeli uçaklara yazsanıza kardeşim şunu
  • Pek kenarda kalmissiniz genel mudurum yaziik
  • başka iş güç kalmadı artık...boş işlerin şirketi

THY, TFF ile imzalamış olduğu sponsorluk anlaşmasının kapsamını genişleterek 3 yıl daha uzattı.

Anlaşmanın tanıtımına ilişkin THY Teknik’in yeni hangarında yapılan basın toplantısında THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Genel Müdürü Temel Kotil, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı katıldı.

Türk Hava Yolları, TFF ile en son 2010 yılında imzaladığı 2 yıllık anlaşmayla sponsorluğunu devam ettirmiş ve Milli Takımların dışında 2. Ve 3. Lig’de mücadele eden takımlarımıza da sponsorluk desteği vermişti. THY bu anlaşmayla Milli Takımların 3 yıl daha ana sponsoru olmasının yanı sıra Spor Toto 2. Ve 3. Lig’de mücadele eden takımlara indirim imkanı sunacak.

Basın Toplantısı’nda görüşlerini dile getiren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı yapılan sponsorluk anlaşmasından mutluluk duyduklarını ve THY’nin dünya çağında bir marka olduğunu ifade etti.

THY Genel Müdürü Temel Kotil ise; “Milli takımımıza destek olmaktan gurur duyuyoruz. Türk Hava Yolları dünyada en çok noktaya sefer yapan şirketler arasında 5. Sıraya çıktı. Bir noktadan en fazla sefer yapanlar arasında ise Delta’dan sonra 2. sıradayız.Yarın başlayacak Cibuti seferleriyle birlikte 201 noktaya sefer yapmış olacağız. THY büyümeye devam ediyor. Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz” dedi.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ise yaptığı açıklamada dünyanın en çok ilgi çeken sporun futbol  olduğunu ve bu anlamda Milli Takıma destek vermekten gurur duyduklarını, A Milli Takımı’nın 2014 Dünya Kupası’na katılma yolunda başarılı olacaklarına olan inancın tam olduğunu ifade ederek Hollanda maçında başarılar diledi.

Basın toplantısından sonra uçak altındaki toplu fotoğraf çekiminin ardından A Milli Futbol Takımı Hollanda’ya hareket etti.

MİLLİ TAKIM'IN ROTASI TÜRK HAVA YOLLARI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Nankörlük ~ 6 yıl önce
barcelonaya logo yapıp süslemeyi biliyorsunuz yapsana koskoca milli takıma şöyle havalı bir uçak futbolcuların resmi olduğu üstünde, korkma korkma yunana yapmıyorsun adını taşıyan milli takıma Türkiyeye yapıyorsunuz... ulan sizi varya neseee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bll ~ 6 yıl önce
elin ispanyol ingliz takımına 777 lere boyama yapıyorsuuz kendi takımımız için 737 ye yaz gitsin nasıl bir kafadır bu büyük gövdeli uçaklara yazsanıza kardeşim şunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 6 yıl önce
Pek kenarda kalmissiniz genel mudurum yaziik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
globally fosss ~ 6 yıl önce
başka iş güç kalmadı artık...boş işlerin şirketi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000