07 Eylül 2009, Pazartesi 20:07:54

KTHY'Yİ SARSAN İSTİFALAR

Kıbrıs Türk Hava Yolları ile Uç-Sen Sendikası arasındaki kriz, iki yöneticinin istifasıyla sonuçlandı.
  • ne diyelim hayirlisi olsun
  • arkadaşım sen nereye saldıracağını şaşırmışsın.. belli ki sen de pilotlara karşı koyamamanın ezikliğini sindiremeyenlerdensin.Hiçbir KTHY pilotu hostes rolü yapacak kadar alçalmaz. kuyruk acın varsa daha mantıklı cümleler sarfet. Bir havacı olarak seni bu sektöre yakıştıramadım. Ama suç sende değil KTHY'de ki kapısına geleni hostes yapıyor.
  • Bir şirket nasıl çöker ?... İzleyin ve görün. Yönetim kurulunun iş bilmez davranışları, verdikleri hiçbir sözün arkasında durmamalarının sonunda koskoca şirket gözler önünde gidiyor. Sıra ECN çalışanlarında. İzleyin ve görün.
  • SN.bakana sesleniyorum'' it's never to late''.Ne demek istediğimi anlaması lazım.

Uç-Sen Sendikası’nın pilotların 13. maaşının verilmemesini gerekçe göstererek iş yavaşlatması sonrası KTHY’de başlayan gerginlik iki istifa haberiyle had safhaya ulaştı.

Bir süredir iş yavaşlatma nedeniyle bir çok operasyonunu gecikmeli olarak yapan ve büyük maddi kayba uğrayan KTHY’de bugün iki yönetici istifa kararı aldı.

Gerginliğin daha fazla tırmanmasını istemeyen Uçuş İşletme Başkanı İlyas Karagülle'nin istifasından hemen sonra bir istifa haberi daha geldi.

Kabin Hizmetleri Müdürü Serpil Tanbay da istifasını veren ikinci yönetici oldu.

Bu istifa haberlerinin yönetimin geleceğine nasıl yansıyacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

AirportHaber.com Özel

 

KTHY'Yİ SARSAN İSTİFALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
ne diyelim hayirlisi olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşım sen nereye saldıracağını şaşırmışsın.. belli ki sen de pilotlara karşı koyamamanın ezikliğini sindiremeyenlerdensin.Hiçbir KTHY pilotu hostes rolü yapacak kadar alçalmaz. kuyruk acın varsa daha mantıklı cümleler sarfet. Bir havacı olarak seni bu sektöre yakıştıramadım. Ama suç sende değil KTHY'de ki kapısına geleni hostes yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bir şirket nasıl çöker ?... İzleyin ve görün. Yönetim kurulunun iş bilmez davranışları, verdikleri hiçbir sözün arkasında durmamalarının sonunda koskoca şirket gözler önünde gidiyor. Sıra ECN çalışanlarında. İzleyin ve görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SN.bakana sesleniyorum'' it's never to late''.Ne demek istediğimi anlaması lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000