13 Nisan 2009, Pazartesi 23:49:16

KTHY ilk 5'e girdi

Kıbrıs Türk Hava Yolları (KTHY), Londra'daki Stansted Havaalanı'na uçan 27 hava yolu şirketi içinde en iyiler arasında ilk 5'e girdi.
  • KTHY kendi kendine gelin güvey oluyor. Kendi kendini övmekle olmaz.Eller seni övsün..
  • KTHY nin ilk 5 e girmesi tebrik edilecek konu. Ama Ercanda ki hizmetler ne olacak ? En büyük kaybınız bu. Bir gelen bir daha gelmiyor. Check in ilgisiz, saygısız, pasaport rezillik, yerde çalışan personelde kişisel gelişim eğitimleri sıfırın altında. Bu şartlarda bir yerlere gelmeniz imkansız. Bu işi adam gibi yapabilecek, torpilleri tanımayacak adamlara verin ne olur. Yakında Ercan havalimanına rezilcan havaalanı demeye başlayacağız.
  • kthy pilotları ozellikle first officerları bircok havayolundakilerden daha sıkı egitiliyorlar .kthyde basarısız olup gonderilen bircok pilot diger sirketlerde ve thy de ucuyor.
  • THY 55 atar (: ,pilotlarınız kendilerini yırtıyor da thy almıyor.

KTHY Basın Yayın Departmanı'ndan yapılan açıklamaya göre, İngiltere BAA, London Stansted Airport Authority tarafından, 2009 yılı mart ayında London Stansted Havaalanı'na uçuş yapan tüm havayolları değerlendirildi.

Buna göre, KTHY, Stansted Havaalanı'na uçan 27 havayolu şirketi içinde en iyiler arasında ilk 5'te yer aldı.

Açıklamada, "Resmi otorite tarafından yayınlanan belgeyle, KTHY'nin ne kadar güvenli ve uçuş emniyet kriterlerine bağlı uçtuğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. KTHY ailesi 35 yıllık geçmişi ile övünülebilecek bir yapıdadır ve endüstri şartlarında en iyiler arasında var olmaya bütün gayreti ile devam edecektir" denildi.

KTHY ilk 5'e girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
KTHY kendi kendine gelin güvey oluyor. Kendi kendini övmekle olmaz.Eller seni övsün..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
KTHY nin ilk 5 e girmesi tebrik edilecek konu. Ama Ercanda ki hizmetler ne olacak ? En büyük kaybınız bu. Bir gelen bir daha gelmiyor. Check in ilgisiz, saygısız, pasaport rezillik, yerde çalışan personelde kişisel gelişim eğitimleri sıfırın altında. Bu şartlarda bir yerlere gelmeniz imkansız. Bu işi adam gibi yapabilecek, torpilleri tanımayacak adamlara verin ne olur. Yakında Ercan havalimanına rezilcan havaalanı demeye başlayacağız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kthy pilotları ozellikle first officerları bircok havayolundakilerden daha sıkı egitiliyorlar .kthyde basarısız olup gonderilen bircok pilot diger sirketlerde ve thy de ucuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY 55 atar (: ,pilotlarınız kendilerini yırtıyor da thy almıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000