19 Aralık 2012, Çarşamba 15:27:40

KÖTÜ HAVA SİVAS'I VURDU

İstanbul-Sivas uçak seferleri, Sivas'taki olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildi.
  • kötü fenerde sivası vurdu :)
  • söz konusu şehir iç anadolu şehri
  • Madimak Otelini yakmislardi , dimdide havalimanini yakip cozum bulurlar.
  • ank dahıl dogu meydanlarımızda kış mevsımınde sabah saatlerınde basık hava vede duşuk goruş nedenıyle seferlerın ya ıptal edıldıgını yada başka meydana dıvert edıldıgını yıllardır gormekte ve bılmekteyız. bole durumlar da hem yolcu magdurıyetıne hemde şırket acısından ekonomık olmayan durumlara sebebıyet vermektedır.seferlerın yapılamaması yada ucagın gıdıpte ınememesı olayı tamamen meteorolojık nedenlerden kaynaklanmaktadır genelde. çunku kar mucadele calışmaları tum meydanlarımızda zamanında yapılmakta olup ekıpler her an kar temızlıgı ıcın hazır bekletılmektedırler. şırketler dogu seferlerını belkı baglantılar nedenıyle erken saatler de yapmak zorunda kalıyrlarsa da hava koşulları nedenıyle ıptal edıldıgınde de yolcu yıgılmaları olmaktadır..buna en ıyı cozumun gecmış ıptallerı duşunerek yapılacak yenı sefer saatlerı, belkı bır nebze olsun yolcu magdurıyetını gıdereblır kanaatındeyım..

Türk Hava Yolları'nın İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 09.50'de yapılması gereken TK-2662 sefer sayılı İstanbul-Sivas ve saat 12.10'da Nuri Demirağ Havaalanı'ndan yapılması planlanan TK-2663 sefer sayılı Sivas-İstanbul uçuşlarının, Sivas'taki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

Ayrıca Pegasus Hava Yolları'nın saat 06.20'de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılması planlanan PC-250 sefer sayılı İstanbul-Sivas ve saat 08.00'de Nuri Demirağ Havaalanı'ndan yapılması gereken PC-251 sefer sayılı Sivas-İstanbul uçuşlarının da olumsuz hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemediği belirtildi.

KÖTÜ HAVA SİVAS'I VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

GIYOTIN ~ 5 yıl önce
kötü fenerde sivası vurdu :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isim/rumuz ~ 5 yıl önce
söz konusu şehir iç anadolu şehri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir ara ~ 5 yıl önce
Madimak Otelini yakmislardi , dimdide havalimanini yakip cozum bulurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erdınc durmazer ~ 5 yıl önce
ank dahıl dogu meydanlarımızda kış mevsımınde sabah saatlerınde basık hava vede duşuk goruş nedenıyle seferlerın ya ıptal edıldıgını yada başka meydana dıvert edıldıgını yıllardır gormekte ve bılmekteyız. bole durumlar da hem yolcu magdurıyetıne hemde şırket acısından ekonomık olmayan durumlara sebebıyet vermektedır.seferlerın yapılamaması yada ucagın gıdıpte ınememesı olayı tamamen meteorolojık nedenlerden kaynaklanmaktadır genelde. çunku kar mucadele calışmaları tum meydanlarımızda zamanında yapılmakta olup ekıpler her an kar temızlıgı ıcın hazır bekletılmektedırler. şırketler dogu seferlerını belkı baglantılar nedenıyle erken saatler de yapmak zorunda kalıyrlarsa da hava koşulları nedenıyle ıptal edıldıgınde de yolcu yıgılmaları olmaktadır..buna en ıyı cozumun gecmış ıptallerı duşunerek yapılacak yenı sefer saatlerı, belkı bır nebze olsun yolcu magdurıyetını gıdereblır kanaatındeyım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000